4,3 inç otomatik lcd panel A043FL02 V1
Marka Adı: AUO
Model Numarası: A043FL02 V1
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Panel Modeli:
A043FL02 V1
Panel Boyutu:
4.3"
Çözünürlük:
480(RGB)×272, WQVGA, 128PPI
Görüntüleme Alanı:
95,04(G)×53.856(Y) mm
Anahat Boyutu:
104,8(G)×66,5(Y)mm
Dokunmatik ekran:
Hücre İçi Dokunma
Panel Ağırlığı:
TBD
Başvuru:
Taşınabilir Navigasyon / MP3 PMP
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
A043FL02 V1Ürün Detayları :
AUOLCD EKRANA043FL02 V1
Pano Markası Innolux
Panel Modeli A043FL02 V1
Panel Boyutu 4.3"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD , LCM
Çözünürlük 480(RGB)×272 [WQVGA] 128PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Ekran Alanı 95,04 × 53,856 mm (Y×D)
Anahat Boyutu 104,8(G)×66,5(Y) mm
Yüzey Mat (%25 Pus), Sert kaplama (3H)
Parlaklık 400 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 300 : 1 (Tip.) [İletim]
Görüş açısı 60/60/40/55 (Tip.) (CR≥10)
Ekran modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Tepki Süresi 15/20 (Tip.)(Tr/Td) ms
Ekran Renkleri 16.7 Milyon
Lamba Tipi 7S1P WLED , 10K saat, sürücü yok
Sıklık 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Panel Ağırlığı 56.0g
Sinyal Arayüzü Paralel RGB (1 kanal, 8 bit) + SPI , FPC , 50 pin
Giriş gerilimi 3,3V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C ;Saklama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
A043FL02 V1 Müşteri Hizmetleri Politikası:
Sahip olduğunuz herhangi bir soruyu yanıtlamaktan mutluluk duyarız, lütfen bizimle iletişime geçin.
1: Ödeme doğrulamasından sonra zamanında işlenen siparişler.
A043FL02 V1Nakliye ve Paket :
4,3 inç otomatik lcd panel A043FL02 V1 0
A043FL02 V1 Nakliye Bilgileri Hakkında:
Ödeme temizlendikten sonra öğelerinizi 1-5 iş günü içinde göndeririz.
A043FL02 V1 Not:
4. Ekspres şirketten bir talepte bulunabilmemiz için lütfen hasar görmüşse parseli kabul etmeyin.
5. İletişimden önce bir anlaşmazlık açın, satış sonrası hizmetten vazgeçmek anlamına gelir.
A043FL02 V1 Hatırlatma :
A043FL02 V1 SSS:
Q: Siparişim için düşük değer beyan edebilir misiniz?A043FL02 V1 Sevkıyat sırasında?
C: Evet, ihtiyacınız varsa sizin için yapabiliriz.
Q: Lcd panel numarasını bilmiyorsam nasıl sipariş verebilirim?
S: Orijinal lcd panel ile uyumlu lcd ekran arasındaki fark nedir?
C: İşlev aynı, tabii ki orijinal lcd'nin kalitesi ve kullanım ömrü bu uyumlu lcd'den daha iyi.
Q: ne olur LCD panel A043FL02 V1 Aldım çalışamaz mıyım?
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%