5.0 İnç A050FW01 V2 LCD Ekran Paneli Sert Kaplama AUO LCD Ekran
Marka Adı: AUO
Model Numarası: A050FW01 V2
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Modeli:
A050FW01 V2
Çapraz Boyut:
5.0 inç
Piksel Formatı:
480(RGB)×272 [WQVGA] 109PPI
Aktif Alan:
110,88(Y)×62,832(D) mm
Anahat Dim.:
120,7(Y)×75,8(D)×4,61(D) mm
Çerçeve Alanı:
113,48(Y)×65,43(D) mm
Ağırlık:
78,6 gr (Tip.)
İçin tasarlandı:
Taşınabilir Navigasyon / MP3 PMP
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
A050FW01 V2 LCD Ekran Paneli
400cd/m2 LCD Ekran Paneli
Sert kaplama AUO LCD Ekran
Ürün Açıklaması
A050FW01 V2 LCD Ekran Paneli rgb şerit auo lcd ekran
A050FW01 V2Ürün Detayları :
AUO LCDEkranA050FW01 V2
Pano Markası AUO
Panel Modeli A050FW01 V2
ekran boyutu 5.0 inç
Pano Tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 480(RGB)×272 WQVGA 109PPI
Piksel yapılandırması RGB dikey çubuklar
Ekran boyutu 110,88× 62,832 mm (Y×D)
görünür boyut 113,48× 65,43 mm (Y×D)
fiziksel boyut 120,7 × 75,8 × 4,61 mm (Y×D×D)
yüzey Sert kaplama (3H)
Parlaklık (cd/m²) 400 (Tip.)
Kontrast Oranı 300 : 1 (Tip.) [İletim]
Görüş açısı 60/60/40/60 (Tipik) (CR≥10)
yanıt verme hızı 15/20 (Tip.)(Tr/Td) ms
optik mod TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
renk sayısı 16.7 Milyon
arka ışık tipi WLED [7S2P] , sürücü yok
yenileme hızı 60Hz
ekran ağırlığı 78,6 gr (Tip.)
sinyal sistemi 50 iğneli Paralel RGB (1 kanal, 8 bit), FPC
Besleme gerilimi 3,3V (Tip.)
maksimum puan Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 60 °C;Saklama sıcaklığı: -10 ~ 70 °C
A050FW01 V2 Kalitesi:
A050FW01 V2 Hakkımızda Avantajları:
1. Satın aldığınız LCD ekranların tamamı %100 orjinaldir.
2. Mal envanterimiz çok yeterli ve 48 saat içinde sevk ediliyor.
4. Ürün sınıfı, A notu sağlar (mükemmel)
A050FW01 V2Nakliye ve Paket :
5.0 İnç A050FW01 V2 LCD Ekran Paneli Sert Kaplama AUO LCD Ekran 0
A050FW01 V2 Paketleme:
Parsel, kabarcık çanta + güçlü kutu ile iyi bir şekilde paketlenecek. Endişelenme.
A050FW01 V2 Nakliye:
ABD'ye 7-15 iş günü, parça numarası ile USPS tarafından gönderilir.
İngiltere Avustralya, Kanada'ya 14-22 iş günü.
Yunanistan, İspanya, Polonya, Norveç'e 18-25 iş günü.
Almanya, Filand. İsveç, Malta'ya 18-25 iş günü.
Fransa, Çek'e 20-25 iş günü.Avrupa'nın çoğu.
Diğer ülkelere (Brezilya ve Rusya) 30-40 iş günü.
Bu, normalde gemi süresi civarındadır. Ülkenizin katı gümrükleri varsa ve gecikmeye neden olur.
A050FW01 V2 Garantisi:
1.- 90 günlük garanti..
4.- İade edilen ürünleri aldığımızda, değiştirilenleri en kısa sürede geri göndereceğiz.
A050FW01 V2 SSS:
S: Nasılemir AUOLCD panelA050FW01 V2?
C: T/T, Western union, paypal'ı kabul ediyoruz.
Q: garantisi ne kadarA050FW01 V2?
C: 90 gün.
S: EğerA050FW01 V2 Aldım çalışamaz mıyım?
Q: düşük pr ilan edebilir misinbuz benim 5.0inç TFT-LCD A050FW01 V2 nakliye sırasında?
C: Evet, lütfen bize istediğiniz değeri bildirin.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%