5.0 İnç RGB 480×272 LCD Ekran Paneli A050FW01 V3 MP3 PMP AUO Dokunmatik Ekran
Marka Adı: AUO
Model Numarası: A050FW01 V3
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
A050FW01 V3
Ekran boyutu:
5.0 inç
Piksel Sayısı:
480(RGB)×272 (WQVGA) 109PPI
Aktif Alan(mm):
110,88 × 62,832 (Y×D)
Anahat (mm):
120,7 × 75,8 × 3,41 (Y×D×D)
Çerçeve Alanı(mm):
114,34 × 65,43 (Y×D)
arka ışık:
7S2P WLED, Sürücü Yok
İçin kullanılır:
Taşınabilir Navigasyon / MP3 PMP
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
A050FW01 V3 LCD Ekran Paneli
480×272 LCD Ekran Paneli
MP3 PMP AUO dokunmatik ekran
Ürün Açıklaması
5.0 inç 480(RGB)×272 LCD Ekran Paneli A050FW01 V3 rgb şeritli veya lcd ekran
A050FW01 V3Ürün Detayları :
AUO LCDEkranA050FW01 V3
Pano Markası AUO
Panel Modeli A050FW01 V3
ekran boyutu 5.0 inç
Pano Tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 480(RGB)×272 WQVGA 109PPI
Piksel yapılandırması RGB dikey çubuklar
Ekran boyutu 110,88 × 62,832 mm (Y×D)
fiziksel boyut 120,7 × 75,8 × 3,41 mm (Y×D×D)
yüzey Sert kaplama (3H)
Parlaklık (cd/m²) 500 (Tip.)
Kontrast Oranı 300 : 1 (Tip.) [İletim]
Görüş açısı 60/60/40/60 (Tipik) (CR≥10)
yanıt verme hızı 15/25 (Tip.)(Tr/Td) ms
optik mod TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
renk sayısı 16.7 Milyon
arka ışık tipi WLED [7S2P] , sürücü yok
yenileme hızı 60Hz
sinyal sistemi 50 iğneli Paralel RGB (1 kanal, 8 bit), FPC
Besleme gerilimi 3,3V (Tip.)
maksimum puan Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 60 °C;Saklama sıcaklığı: -10 ~ 70 °C
A050FW01 V3 Ödeme ve Vergi:
1.Paypal tercih edilir ve güvenlidir
2. Ürün Çin dışında sevk edildiğinde ithalat vergileri, vergiler ve harçlar vb.
3.Sipariş, ücretsiz istasyonda 7 iş gününden sonra iptal edilecektir.
A050FW01 V3Nakliye ve Paket :
5.0 İnç RGB 480×272 LCD Ekran Paneli A050FW01 V3 MP3 PMP AUO Dokunmatik Ekran 0
A050FW01 V3 Nakliye süresi:
A050FW01 V3 Dönüşü:
A050FW01 V3 SSS:
Q: Şimdi sipariş verirsem, malları ne zaman göndereceksin?A050FW01 V3?
A: sipariş, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde sevk edilecektir.
Q: siparişimi nasıl takip edebilirimA050FW01 V3?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
Q: ödeme nasıl yapılırA050FW01 V3?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?A050FW01 V3?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%