AUO B156XTN05.1 15,6 İnç LCD Panel 1366*768 WXGA 100 PPI
Marka Adı: AUO
Model Numarası: B156XTN05.1
Modeli:
B156XTN05.1
Çapraz Boyut:
15,6 inç
Piksel Formatı:
1366(RGB)×768 WXGA 100PPI
Aktif Alan:
344,232 × 193,536 mm (Y×D)
Anahat Dim.:
359,3 × 223,8 × 3,8 mm (Y×D×D)
Görüş açısı:
45/45/15/35 (Tipik) (CR≥10)
Vurgulamak:
WLED 15
6 İnç LCD Panel
15
Ürün Açıklaması
AUO Dikey Şerit 15,6 İnç LCD Panel B156XTN05.1 1366*768 100 PPI
B156XTN05.1Ürün Detayları :
AUOLCD EKRANB156XTN05.1
Pano Markası AUO
Panel Modeli B156XTN05.1
Panel Boyutu 15.6"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD , LCM
Çözünürlük 1366(RGB)×768 WXGA 100PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Ekran Alanı 344,232 × 193,536 mm (Y×D)
Anahat Boyutu 359,3 × 223,8 × 3,8 mm (Y×D×D)
Yüzey Parlama (%0 Pus), Sert kaplama (3H)
Parlaklık 200 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 500:1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 45/45/15/35 (Tipik) (CR≥10)
Yönü Görüntüle saat 6
Ekran modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Tepki Süresi 16 (Tip.)(Tr/Td) ms
Ekran Renkleri 262K , %45 NTSC
Lamba Tipi WLED , 15K saat, LED sürücülü
Form Stili İnce (PCBA Düz, T≤3,2 mm)
İçin tasarlandı dizüstü bilgisayar
Sıklık 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Arayüzü eDP (1 Şeritli), 40 pimli Konnektör
Giriş gerilimi 3,3V (Tip.)
Çevre Saklama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
B156XTN05.1 Alıcı Bildirimi:
1. Herhangi bir gümrük veya ithalat vergisinden sorumlu değiliz.
3. Tüm sorunlar için lütfen bize mesaj gönderin ve sorunu sizin için hemen çözelim
B156XTN05.1 Nakliye Hakkında:
Onları göndermeden önce kesinlikle test edeceğiz.
Ödemenizden sonra 3 iş günü içinde kargoya verilir. Alıcı gümrük vergisi ücretinden sorumludur.
B156XTN05.1 Nakliye hakkında:
B156XTN05.1 İade/İade:
4. Ürün(ler) ilan edildiği gibi değilse tüm nakliye masraflarını karşılayacağız.
B156XTN05.1 SSS:
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz? B156XTN05.1 ?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
S: Mallarımı ne kadar süre alacağım B156XTN05.1 ?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT tarafından elinize 3-8 gün sürer.
Q: siparişimi ödeyebilir miyim B156XTN05.1 kredi kartıyla mı?
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
S: garanti ne kadardır?
C: 90 gün garanti veriyoruz.
B156XTN05.1Nakliye ve Paket :
AUO B156XTN05.1 15,6 İnç LCD Panel 1366*768 WXGA 100 PPI 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%