AUO 15,6 İnç LCD Panel B156XTN04,5 1366*768 100PPI 262K %45 NTSC
Marka Adı: AUO
Model Numarası: B156XTN04.5
Modeli:
B156XTN04.5
Çapraz Boyut:
15,6 inç
Piksel Formatı:
1366(RGB)×768 WXGA 100PPI
Aktif Alan:
344,232 × 193,536 mm (Y×D)
Anahat Dim.:
359,3 × 223,8 × 3,8 mm (Y×D×D)
Görüş açısı:
45/45/15/35 (Tipik) (CR≥10)
Vurgulamak:
15
6 İnç LCD Panel B156XTN04.5
WXGA 15
Ürün Açıklaması
AUO Dikey Şerit 15,6 İnç LCD B156XTN04,5 1366*768 100PPI
B156XTN04.5Ürün Detayları :
AUOLCD EKRANB156XTN05.1
Pano Markası AUO
Panel Modeli B156XTN05.1
Panel Boyutu 15.6"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD , LCM
Çözünürlük 1366(RGB)×768 WXGA 100PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Ekran Alanı 344,232 × 193,536 mm (Y×D)
Anahat Boyutu 359,3 × 223,8 × 3,8 mm (Y×D×D)
Yüzey Parlama (%0 Pus), Sert kaplama (3H)
Parlaklık 200 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 500:1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 45/45/15/35 (Tipik) (CR≥10)
Yönü Görüntüle saat 6
Ekran modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Tepki Süresi 16 (Tip.)(Tr/Td) ms
Ekran Renkleri 262K , %45 NTSC
Lamba Tipi WLED , 15K saat, LED sürücülü
Form Stili İnce (PCBA Düz, T≤3,2 mm)
İçin tasarlandı dizüstü bilgisayar
Sıklık 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Arayüzü eDP (1 Şeritli), 40 pimli Konnektör
Giriş gerilimi 3,3V (Tip.)
Çevre Saklama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
AUO Dikey Şerit 15,6 İnç LCD Panel B156XTN05.1 1366*768 100 PPI
B156XTN04.5 Dostça Hatırlatma :
Çok çeşitli LCD ekranlar, dokunmatik ekranlar, invertörler ve diğer aksesuarlar sağlıyoruz.
B156XTN04.5 Nakliye Hakkında:
Onları göndermeden önce kesinlikle test edeceğiz.
Ödemenizden sonra 3 iş günü içinde kargoya verilir. Alıcı gümrük vergisi ücretinden sorumludur.
B156XTN04.5 Nakliye hakkında:
B156XTN04.5 İade/İade:
4. Ürün(ler) ilan edildiği gibi değilse tüm nakliye masraflarını karşılayacağız.
B156XTN04.5 SSS:
S: B156XTN04.5'in garantisi ne kadardır?
C: 90 gün garanti.
Q: Çok miktarda B156XTN04.5'e ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: B156XTN04.5 için numune siparişlerini kabul ediyor musunuz? ?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
S: B156XTN04.5 mallarımı ne kadar süre alacağım ?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT tarafından elinize 3-8 gün sürer.
B156XTN04.5Nakliye ve Paket :
AUO 15,6 İnç LCD Panel B156XTN04,5 1366*768 100PPI 262K %45 NTSC 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%