AUO Dikey Şerit 15,6 İnç LCD Panel B156HAN06.1 HW2B 1920*1080 30 Pin
Marka Adı: AUO
Model Numarası: B156HAN06.1 HW2B
Modeli:
B156HAN06.1 HW2B
Çapraz Boyut:
15,6 inç
Piksel Formatı:
1920(RGB)×1080 FHD 141PPI
Aktif Alan:
344,16(Y)×193,59(D) mm
Anahat Dim.:
359,5(Y)×223,8(D) ×3,2(D) mm
Görüş açısı:
85/85/85/85 (Tipik) (CR≥10)
Vurgulamak:
AUO 15
6 İnç LCD Panel
30 iğneli 15
Ürün Açıklaması
AUO Dikey Şerit 15,6 İnç LCD Pano B156HAN06.1 HW2B 1920*1080 30 pin
B156HAN06.1 HW2BÜrün Detayları :
AUOLCD EKRANB156HAN06.1 HW2B
Pano Markası AUO
Panel Modeli B156HAN06.1 HW2B
Panel Boyutu 15.6"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD , LCM
Çözünürlük 1920(RGB)×1080 FHD 141PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Ekran Alanı 344,16(Y)×193,59(D) mm
Anahat Boyutu 359,5(Y)×223,8(D) ×3,2(D) mm
Yüzey Parlama önleyici
Parlaklık 250 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 700 : 1 (Tip.) [İletim]
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tipik) (CR≥10)
Yönü Görüntüle Simetri
Ekran modu AHVA, Normalde Siyah, Geçirgen
Tepki Süresi 25 (Tip.)(Tr+Td) ms
Ekran Renkleri 262K , %45 NTSC
Lamba Tipi WLED , 15K saat, LED sürücülü
Sıklık 60Hz
Form Stili İnce (PCBA Düz, T≤3,2 mm)
İçin tasarlandı dizüstü bilgisayar
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Arayüzü eDP (2 Şeritli), 30 pimli, terminal
Giriş gerilimi 3,3V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C;Saklama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
B156HAN06.1 HW2B Dostu Hatırlatma:
Çok çeşitli LCD ekranlar, dokunmatik ekranlar, invertörler ve diğer aksesuarlar sağlıyoruz.
B156HAN06.1 HW2B Nakliye Hakkında:
Onları göndermeden önce kesinlikle test edeceğiz.
Ödemenizden sonra 3 iş günü içinde kargoya verilir. Alıcı gümrük vergisi ücretinden sorumludur.
B156HAN06.1 HW2B İade/Geri Ödeme:
4. Ürün(ler) ilan edildiği gibi değilse tüm nakliye masraflarını karşılayacağız.
B156HAN06.1 HW2BSSS:
Q: B156HAN06.1 HW2B numune siparişlerini kabul ediyor musunuz?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
Q: Çok miktarda B156HAN06.1 HW2B'ye ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: B156HAN06.1 HW2B'nin ödemesi nasıl yapılır? ?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
Q: Siparişimi beyan edebilir misiniz? Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz? B156HAN06.1 HW2B ?
Q: B156HAN06.1 HW2B ödemesi nasıl yapılır?
Q: B156HAN06.1 HW2B6 siparişimi nasıl takip edebilirim?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
S: B156HAN06.1 HW2B gümrük için ticari faturada daha düşük bir fiyata mı?
C: Evet, yapabiliriz.lütfen göndermeden önce bizi bilgilendirin.
B156HAN06.1 HW2BNakliye ve Paket :
AUO Dikey Şerit 15,6 İnç LCD Panel B156HAN06.1 HW2B 1920*1080 30 Pin 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%