AUO Dikey Çizgili 15,6 İnç LCD Panel B156HAN02.2 HWNA 1920*1080 141PPI
Marka Adı: AUO
Model Numarası: B156HAN02.2 HWNA
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Modeli:
B156HAN02.2 HWNA
Çapraz Boyut:
15,6 inç
Piksel Formatı:
1920(RGB)×1080 FHD 141PPI
Aktif Alan:
344,16(Y)×193,59(D) mm
Anahat Dim.:
350,66 × 216,15 × 3,2 mm (Y×D×D)
Görüş açısı:
85/85/85/85 (Tipik) (CR≥10)
Ekran Renkleri:
262K , %45 NTSC
İçin tasarlandı:
dizüstü bilgisayar
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
AHVA 15
6 İnç LCD Panel
Ürün Açıklaması
AUO Dikey Çizgili 15,6 İnç LCD B156HAN02.2 HWNA 1920*1080 141PPI
B156HAN02.2 HWNAÜrün Detayları :
AUOLCD EKRANB156HAN02.2 HWNA
Pano Markası AUO
Panel Modeli B156HAN02.2 HWNA
Panel Boyutu 15.6"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD , LCM
Çözünürlük 1920(RGB)×1080 FHD 141PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Ekran Alanı 344,16(Y)×193,59(D) mm
Anahat Boyutu 350,66 × 216,15 × 3,2 mm (Y×D×D)
Yüzey Parlama (Bulanıklık %0)
Parlaklık 220 cd/m² (Tip.)
Yönü Görüntüle Simetri
Kontrast Oranı 800 : 1 (Tip.) [İletim]
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tipik) (CR≥10)
Ekran modu AHVA, Normalde Siyah, Geçirgen
Tepki Süresi 25 (Tip.)(Tr+Td) ms
Ekran Renkleri 262K , %45 NTSC
Lamba Tipi WLED , 15K saat, LED sürücülü
Sıklık 60Hz
Form Stili İnce (PCBA Düz, T≤3,2 mm)
İçin tasarlandı dizüstü bilgisayar
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Arayüzü eDP (2 Şeritli), eDP1.2 , 30 pimli Konnektör
Giriş gerilimi 3,3V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C;Saklama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
B156HAN02.2 HWNA Dikkat:
B156HAN02.2 HWNA Dostu Hatırlatma:
Çok çeşitli LCD ekranlar, dokunmatik ekranlar, invertörler ve diğer aksesuarlar sağlıyoruz.
B156HAN02.2 HWNA Nakliye Hakkında:
Onları göndermeden önce kesinlikle test edeceğiz.
Ödemenizden sonra 3 iş günü içinde kargoya verilir. Alıcı gümrük vergisi ücretinden sorumludur.
B156HAN02.2 HWNA İade/Geri Ödeme:
4. Ürün(ler) ilan edildiği gibi değilse tüm nakliye masraflarını karşılayacağız.
B156HAN02.2 HWNA SSS:
S: B156HAN02.2 HWNA'nın garantisi ne kadardır? ?
C: 90 gün garanti.
Q: Çok miktarda B156HAN02.2 HWNA'ya ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: Siparişimi nasıl takip edebilirim?B156HAN02.2 HWNA'nın ?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
Q: Mallarımı ödeyebilir miyim B156HAN02.2 HWNA kredi kartı ile ?
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
B156HAN02.2 HWNANakliye ve Paket :
AUO Dikey Çizgili 15,6 İnç LCD Panel B156HAN02.2 HWNA 1920*1080 141PPI 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%