7.0 İnç 480*234 CCFL TFT LCD Ekran A070FW03 V2 Rgb Şerit AUO LCD Ekran
Marka Adı: AUO
Model Numarası: A070FW03 V2
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Panel Modeli:
A070FW03 V2
Panel Boyutu:
7.0"
Çözünürlük:
480(RGB)×234, 76PPI
Ekran Alanı:
154,08(G)×86,58(Y) mm
Anahat Boyutu:
164,9(G)×100(Y)×6(D) mm
Parlaklık:
400 cd/m² (Tip.)
Panel Ağırlığı:
160±10g
Başvuru:
Dijital Fotoğraf Çerçevesi / Taşınabilir DVD Oynatıcı / Görüntülü Kapı Telefonu
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
CCFL TFT lcd ekran
TFT lcd ekran A070FW03 V2
Rgb Şerit AUO LCD Ekran
Ürün Açıklaması
A070FW03 V2Ürün Detayları :
AUOLCD EKRANA070FW03 V2
Pano Markası AUO
Panel Modeli A070FW03 V2
Panel Boyutu 7.0"
Pano Tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 480(RGB)×234 76PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Ekran Alanı 154,08(Y)×86,58(D) mm
Anahat Boyutu 164,9(Y)×100(D)×6(D) mm
Yüzey Pus (Haze25%)
Parlaklık 400 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 300:1 (Tip.) (İletim)
Görüş açısı 65/65/40/65 (Tipik) (CR≥10)
En İyi Görünüm saat 6
Ekran modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Tepki Süresi 12/18 (Tip.)(Tr/Td) ms
Ekran Renkleri Tüm renkler
Lamba Tipi 1 adet CCFL , 10K saat, şoförsüz
Dokunmatik ekran Olmadan
Panel Ağırlığı 160±10g
Başvuru Dijital Fotoğraf Çerçevesi / Taşınabilir DVD Oynatıcı / Görüntülü Kapı Telefonu
Sinyal Arayüzü 26 pin TFT Özel Analog RGB , FPC
Giriş gerilimi 5/5/15/-10V (Tip.)(VCC/AVDD/VGH/VGL)
Çevre Saklama sıcaklığı: -20 ~ 70 °C Çalışma sıcaklığı: -10 ~ 60 °C
A070FW03 V2 Satın alma talimatları:
Ⅰ: Tüm ürünlerin orijinal olduğu garanti edilmektedir.
Ⅱ: Tüm ürünler test edilir ve teslim edilir
Ⅲ: Genel olarak aynı linkin farklı modelleri kullanılabilir.
Ⅳ: Yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen sahibine bir mesaj bırakın.
A070FW03 V2 Ödeme:
1.- Lütfen ürünü teklif etmeden önce ödeme hesabınızın mevcut olduğundan emin olun.
2.-Öğeyi aldıktan sonra tüm ödemeler 7 gün içinde silinmelidir.
A070FW03 V2Nakliye ve Paket :
7.0 İnç 480*234 CCFL TFT LCD Ekran A070FW03 V2 Rgb Şerit AUO LCD Ekran 0
A070FW03 V2 Nakliye Hakkında:
Onları göndermeden önce kesinlikle test edeceğiz.
A070FW03 V2 Teslimat süresi yaklaşık olarak:
Amerika Birleşik Devletleri / Birleşik Krallık / Avustralya 7-14 iş günü.
Kanada 7-25 iş günü.
Fransa / İspanya / Almanya 7-20 iş günü sürebilir.
Doğu Avrupa'da 16-30 iş günü sürebilir.
İtalya / Brezilya / Güney Amerika 30-50 iş günü sürebilir.
DHL Express tarafından gönderilir (Gelmesi 3-6 iş günü sürer)
A070FW03 V2 Not:
A070FW03 V2 SSS:
Q: Çok miktarda A070FW03 V2'ye ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz? ?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: Şimdi sipariş verirsem, A070FW03 V2'nin mallarını ne zaman göndereceksin? ?
A: sipariş, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde sevk edilecektir.
Q: A070FW03 V2 siparişimi gümrük için ticari faturada daha düşük bir fiyata beyan edebilir misiniz?
C: Evet, yapabiliriz.lütfen göndermeden önce bizi bilgilendirin.
Q: A070FW03 V2 siparişimi nasıl takip edebilirim?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%