LC215DU2A 21,5 İnç Masaüstü Monitör Ekranı 1920 * 1080 Açık Hücreli LCD Ekran
Marka Adı: PANDA
Model Numarası: LC215DU2A
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
LC215DU2A
Ekran boyutu:
21,5 inç
Piksel Sayısı:
1920(RGB)×1080 (FHD) 102PPI
Aktif Alan(mm):
476,64 × 268,11 (Y×D)
Anahat (mm):
487,54 × 282,91 × 1,34 (Y×D×D)
Cam Kalınlığı:
0,50+0,50 mm
geçirgenlik:
%4,0 (Tip.)(Polarizör ile)
İçin kullanılır:
Masaüstü Monitörü
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Vurgulamak:
LC215DU2A Masaüstü Monitör Ekranı
21.5 İnç Masaüstü Monitör Ekranı
1920*1080 Açık Hücreli LCD Ekran
Ürün Açıklaması
Orijinal LC215DU2A 21.5 inç 1920*1080 masaüstü monitör HÜCRE lcd ekran
LC215DU2AÜrün Detayları :
PANDALCDEkran LC215DU2A
Üretici firma PANDA
Model adı LC215DU2A
Ekran boyutu 21,5 inç
Ekran Tipi HÜCRE, a-Si TFT-LCD
Piksel Sayısı 1920(RGB)×1080 (FHD) 102PPI
Aranjman RGB Dikey Şerit
Aktif Alan(mm) 476,64 × 268,11 (Y×D)
Anahat (mm) 487,54 × 282,91 × 1,34 (Y×D×D)
Tedavi Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H)
parlaklık 0 cd/m²
Kontrast Oranı 3000 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 88/88/88/88 (Tipik)(CR≥10)
Tepki 25 (Tip.)(Tr+Td) ms
iyi görünüm Simetri
Çalışma modu VA, Normalde Siyah, Aktarıcı
Cam Kalınlığı 0,50+0,50 mm
geçirgenlik %4,0 (Tip.)(Polarizör ile)
Renk derinliği 16,7 Milyon %72 NTSC
arka ışık konşimento yok
İçin kullanılır Masaüstü Monitörü
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sürücü IC listesi Dahili COF 6 kaynağı +3 kapı çipleri
Sinyal Tipi LVDS (2 kanal, 8 bit), Konektör 30 pin
Gerilim Beslemesi 5.0V (Tip.)
Maks.Derecelendirmeler Saklama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
LC215DU2A Satın Alma:
Gereksiz anlaşmazlıkları önlemek için lütfen satın almadan önce alışveriş talimatlarını okuyun!
Tüm uluslararası arkadaşlara mutlu bir alışveriş diliyorum!Her şey seninle iyi gitsin!
LC215DU2ANakliye ve Paket :
LC215DU2A 21,5 İnç Masaüstü Monitör Ekranı 1920 * 1080 Açık Hücreli LCD Ekran 0
LC215DU2A Nakliye:
1. DÜNYA ÇAPINDA NAKLİYE.(Bazı ülkeler ve APO/FPO hariç)
2. Siparişler, ödeme doğrulamasından sonra zamanında işlenir.
LC215DU2A İadeleri:
Müşterilerimize elimizden gelenin en iyisini sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.
Öğeleri iade etmek için nakliye ücretlerinden alıcı sorumlu olacaktır.
LC215DU2A Bize Ulaşın:
2. Çalışma Saatleri: Pazartesiden Cumartesiye
4. Toplu sipariş kabul edilebilir, toplu sipariş için size daha düşük fiyatlar sunulacaktır.
LC215DU2A SSS:
S: Garanti süresi ne kadardır?LC215DU2A?
C: 90 gün garanti.
Q: nasıl izlerimy sırası PANDALC215DU2A?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından sipariş formu web sitenizi takip edebilirsiniz.
Q: LC215DU2A lcd panel siparişimi bildirebilir misiniz? çok düşük bir değerde mi?
C: Evet, yapabiliriz.lütfen göndermeden önce bizi bilgilendirin.
Q: Çok miktarda LC215DU2A'ya ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%