Dizüstü Bilgisayar Ekranı 15.6 30 pinli full hd ips lcd panel LM156LF5L04
Marka Adı: PANDA
Model Numarası: LM156LF5L04
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Panel Modeli:
LM156LF5L04
Panel Boyutu:
15,6 inç
Çözünürlük:
1920(RGB)×1080, FHD, 141PPI
Ekran Alanı:
344,16 × 193,59 (Y×D)
Anahat Boyutu:
350,66 × 216,15 × 3,2 (Y×D×D)
Parlaklık:
250 cd/m² (Tip.)
Görüş açısı:
85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
Uygulama:
dizüstü bilgisayar
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
Dizüstü Bilgisayar Ekranı 15.6 30 pinli full hd ips lcd paneli LM156LF5L04
LM156LF5L04Ürün Detayları :
PANDALCDEkran LM156LF5L04 (NCP0046)
Üretici firma PANDA
Model adı LM156LF5L04 (NCP0046)
Ekran boyutu 15,6 inç
Ekran Tipi LCM, Oksit TFT-LCD
Piksel Sayısı 1920(RGB)×1080 (FHD) 141PPI
Ayarlama RGB Dikey Şerit
Aktif Alan(mm) 344,16 × 193,59 (Y×D)
Anahat (mm) 350,66 × 216,15 × 3,2 (Y×D×D)
Tedavi Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H)
parlaklık 250 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 1000 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
Cevap 25 (Tip.)(Tr+Tf) ms
iyi görünüm Simetri
Çalışma modu FFS, Normalde Siyah, Aktarıcı
Renk derinliği 16,7 Milyon %47 NTSC
arka ışık WLED , 15K saat , LED Sürücülü
Anahat Şekli İnce (PCBA Düz, T≤3,2 mm)
İçin kullanılır dizüstü bilgisayar
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi eDP (2 Şeritli) , eDP1.2 , HBR1 (2.7G/şeritli) , 30 pimli Konnektör
Gerilim Beslemesi 3,3V (Tip.)
Maks.Derecelendirmeler Saklama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
LM156LF5L04 Hizmetlerimiz:
1. E-postaları 24 saat içinde yanıtlayın.
2. Satıldıktan sonra iyi hizmet.
3. Hızlı sevkiyat, ödeme yapıldıktan sonra 3 iş günü içinde gönderilecek mallar.
5. Sevkıyattan önce test etme.
LM156LF5L04 Sevkiyat:
Genellikle mallarınızı 5 iş günü içinde hazırlayıp göndeririz.
Nakliye ücreti ithalat vergisini içermez, gümrük vergilerinden alıcı sorumludur.
Lütfen öğenizi aldıktan sonra iyi durumda olup olmadığını kontrol edin.
LM156LF5L04 Dikkat:
2. Lütfen LCD ekran boyutunu ve çözünürlüğünü kontrol edin.
3. Lütfen Veri konektörünü (14pin, 20pin, 30pin(SML) ,40pin(S,M,L), 50pin 60pin ) ve konumunu kontrol edin
4. Lütfen LCD ekranın fiziksel çözünürlük piksellerini kontrol edin.
LM156LF5L04 Ödeme:
1: Alipay, PayPal'ı kabul ediyoruz,
2: Tüm kredi kartları güvenli ödeme süreçleriyle veya ESCROW ile kabul edilir
3: Satın almadan önce tüm açıklamayı okuduğunuzdan ve İşlemi kabul ettiğinizden emin olun.
LM156LF5L04 İade ve Değiştirme/Değişim politikası:
LM156LF5L04 Mükemmel Satış Sonrası Hizmet:
180 gün Garanti
Sorunuz 1 saat içinde cevaplandırılacaktır.
Tutku ve Profesyonel Satış Ekibi ve Sıkı Kalite Kontrol Ekibi tarafından destekleneceksiniz.
LM156LF5L04 SSS:
S1: ALI'daki web sitesi fiyatları gerçek fiyatlar mı?
A1:Hayır, sadece tahmini fiyattır. Normalde fiyatımız sipariş miktarlarınıza göre tartışılabilir.
S2: Fiyatlarınız hep aynı mı?
S3: Çevrimiçi ürünlerin durumu nedir?
A3: Tüm ürünlerimiz orijinal OEM'dir, Ürünün bir kısmı yepyeni ve Grade A+'dır.
S4: Öğeyi nasıl test ettiniz?
Q5: fark kaliteli malları nasıl seçmeliyim?
A5: Pazarınıza, işinize, hedef fiyatlarınıza vb. göre malların kalitesini tavsiye edeceğiz.
S6: Bu ekran dizüstü bilgisayar için orijinal mi?dizüstü bilgisayar için orijinal ekranımla aynı mı?
LM156LF5L04Nakliye ve Paket :
Dizüstü Bilgisayar Ekranı 15.6 30 pinli full hd ips lcd panel LM156LF5L04 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%