3,5 inç ekran Dijital Video Kamera Paneli A035QN02 V4 Taşınabilir Navigasyon ekranı
Marka Adı: AUO
Model Numarası: A035QN02 V4
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
A035QN02 V4
Ekran boyutu:
3,5 inç
Çözünürlük:
320(RGB)×240 [QVGA] 115PPI
Aktif Alan(mm):
70,08 × 52,56 mm (Y×D)
Çerçeve Açılışı:
73,05(G)×55,55(Y) mm
Anahat Boyutu:
76,9×63,9×4,27 mm
Dokunmatik ekran:
4 telli rezistif dokunmatik ekran
Uygulama:
Taşınabilir Taşınabilir Navigasyon VOIP Telefon Dijital Fotoğraf Makinesi Dijital Video KameraVOIP T
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
A035QN02 V4Ürün Detayları :
Marka AUO
Model adı A035QN02 V4
Ekran boyutu 3,5 inç
ekran tipi a-Si TFT-LCD, LCD modül
Çözünürlük 320(RGB)×240 [QVGA] 115PPI
Piksel Formatı RGB üçgeni
Ekran boyutu 70,08(Yatay)×52,56(Dikey) mm
Anahat (mm) 76,9(Yatay)×63,9(Dikey) ×4,27(Kalın) mm
görsel boyut 73,1(Yatay)×55,55(Dikey) mm
Yüzey Sert kaplama (3H)
Parlaklık 350 (Tip.)
Zıtlık 300:1 (Tip.) (iletim)
En iyi açı saat 6
optik mod TN, normalde beyaz ekran, aktarıcı
Görüş açısı 60/60/50/55 (Tipik)(CR≥10)
tepki vermek 10/15 (Tip.)(Tr/Td) ms
Sayısı 262K, %60 NTSC
arka ışık türü 6S1P WLED, 10K saat, sürücü yok
ekran ağırlığı 40.0g
Yenileme hızı 60Hz
İçin kullanılır Taşınabilir Navigasyon VOIP Telefon Dijital Fotoğraf Makinesi Dijital Video Kamera
Dokunma işlevi 4 telli rezistif dokunmatik ekran
sinyal sistemi Paralel RGB (1 kanal, 6 bit) + SPI , 54 pimli FPC
Besleme gerilimi 3,3V (Tip.)
Maksimum Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C;Saklama sıcaklığı: -30 ~ 85 °C
A035QN02 V4Neden Bizi Seçmelisiniz:
Müşterilerin çeşitli isteklerine göre,
sürücü panosu dahil tüm aksesuarları eşleştirebiliriz,
dokunmatik ekran, LED arka ışık ve LVDS kabloları.TFT ekran,
LCD panel, LCD ekran, LCD ekran, LCD monitör,
2,2 inçten 88 inç'e kadar LCD modülü.
Söz verilen kalite, %100 orijinal, hızlı teslimat,
ayrıca bir yıllık garantinin tadını çıkarın!
A035QN02 V4 Garanti ve Bakım:
A035QN02 V4 SSS:
Q: nasıl siparişeRAUO A035QN02 V4 ?
C: T/T , PAYPAL , WESTERN UNION'u kabul ediyoruz.
Q: Siparişim ne zaman gönderilecek A035QN02 V4 ?
C: Sipariş, ödeme alındıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Olursa ne olur? Aldığım A035QN02 V4 çalışamıyor mu?
S: Garanti süresi ne kadardır?F3.5 inç TFT-LCD A035QN02 V4 ?
C: 90 GÜN.
A035QN02 V4 Nakliye ve Paket :
3,5 inç ekran Dijital Video Kamera Paneli A035QN02 V4 Taşınabilir Navigasyon ekranı 0
2) Tüm Paneller, uzun mesafeli taşıma kapasitesine sahip yeni ve sağlam kartonlarla paketlenmiştir.
3) Nakliye kabul edildi: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, HAVA TAŞIMA, DENİZ TAŞIMA
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%