7 inç LCD modül 800*600 A070SN01 V.1 Endüstriyel ekran için uygun
Marka Adı: AUO
Model Numarası: A070SN01 V1
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model P/N:
A070SN01 V1
Çapraz Boyut:
7.0"
Çözünürlük:
800(RGB)×600, SVGA, 143PPI
Aktif Alan:
141,6(G)×106,2(Y) mm
Anahat Boyutu:
154(G)×119,2(Y) ×5,4(D) mm
Parlaklık:
250 cd/m² (Tip.)
Ekran Renkleri:
262K/16,2M, %50 NTSC
Uygulama:
Dijital Fotoğraf Çerçevesi Taşınabilir DVD Oynatıcı
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
LM156LFGL01 Ürün detayları :
AUO LCD EKRAN A070SN01 V1
Pano Markası AUO
Model adı A070SN01 V1
Ekran boyutu 7.0 inç
ekran tipi a-Si TFT-LCD, LCD modül
Çözünürlük 800(RGB)×600, SVGA, 143PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 141,6(G)×106,2(Y) mm
Anahat Boyutu 154(G)×119,2(Y) ×5,4(D) mm
görsel boyut 143,6(G)×108,2(Y) mm
Yüzey Parlama önleyici
Parlaklık 250 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 500:1 (Tip.) (iletim)
En iyi açı saat 6
Ekran modu TN, normalde beyaz ekran, aktarıcı
Görüş açısı 70/70/60/60 (Tipik)(CR≥10
Tepki Süresi 3/13 (Tip.)(Tr/Td) ms
Ekran Renkleri 262K/16,2M, %50 NTSC
arka ışık tipi 3S6P WLED, 10K saat, sürücü yok
ekran ağırlığı 123g (Tip.)
Başvuru Dijital Fotoğraf Çerçevesi Taşınabilir DVD Oynatıcı
Dokunma işlevi Dokunmak yok
sinyal sistemi TTL (1 kanal, 6/8-bit), 60 pin, FPC
Besleme gerilimi 3,3/11,5/15/-7,0V (Tip.)(VCC/AVDD/VGH/VGL)
Maksimum Çalışma sıcaklığı: -10 ~ 60 °C;Saklama sıcaklığı: -20 ~ 70 °C
A070SN01 V1Nakliye hakkında:
A070SN01 V1Mallar hakkında:
A070SN01 V1Dönüş hakkında:
Malların iadesi, lütfen orijinal ambalaj sesini koruyun
A070SN01 V1Diğer politikalar:
Çok miktarda ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, size uygun bir fiyat verecektir.
Tüm vergilerden ve ithalat vergilerinden sorumlu değiliz
A070SN01 V1SSS:
Q: lcd paneli nasıl sipariş edilirA070SN01 V1?
A: T/T, PAYPAL, WESTERN UNION kabul ediyoruz.
S: siparişim ne zaman gelecek7.0inç lcd paneliA070SN01 V1?
C: Sipariş, ödeme alındıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Test edebilir misin?7.0inç lcd paneliA070SN01 V1nakliyeden önce?
A: Endişelenmeyin, AUO A070SN01 V1'imiz gönderilmeden önce test edildi
S: Olursa ne olur?AUO A070SN01 V1Aldım çalışamaz mıyım?
A070SN01 V1Nakliye ve Paket :
7 inç LCD modül 800*600 A070SN01 V.1 Endüstriyel ekran için uygun 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%