A070VW01 V1 sürücü kartı ile 800*480 lcd ekran 7 inç CCFL lcd ekran paneli
Marka Adı: AUO
Model Numarası: A070VW01 V1
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Çin
Model P/N:
A070VW01 V1
Çapraz Boyut:
7.0"
Çözünürlük:
800(RGB)×600, SVGA,133PPI
Ekran Boyutu:
152,4(G)×91,44(Y) mm
Anahat Boyutu:
165(G)×104(Y) ×6,3(D) mm
Parlaklık:
400 cd/m² (Tip.)
Görüş açısı:
60/60/40/60 (Tipik)(CR≥10)
Uygulama:
Otomotiv Ekranı
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
A070VW01 V1Ürün Detayları :
AUO LCD EKRAN A070VW01 V1
Pano Markası AUO
Model adı A070VW01 V1
Ekran boyutu 7.0 inç
ekran tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 800(RGB)×600, SVGA,133PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 152,4(G)×91,44(Y) mm
Anahat Dim. 165(G)×104(Y) ×6,3(D) mm
Çerçeve Açılışı 154,6(G)×93,64(Y) mm
Tedavi Yansıma önleyici (Bulanıklık %5,5)
Parlaklık 400 (Tip.)
Zıtlık 300:1 (Tip.) (TM)
En iyi açı saat 6
Çalışma modu TN, normalde beyaz ekran, aktarıcı
Görüş açısı 60/60/40/60 (Tipik)(CR≥10)
tepki vermek 12/18 (Tip.)(Tr/Td)
Sayısı 262 bin
arka ışık tipi 1 adet CCFL, 10K saat, sürücüsüz
ekran ağırlığı 190±10g
Başvurmak 16.7 milyon
İçin tasarlandı Otomotiv Ekranı
Dokunma işlevi Dokunmak yok
Sinyal sistemi TTL (1 kanal, 6 bit), 50 pin, FPC
Besleme gerilimi 3,3/8,8/15/-10V (Tipik)(VCC/AVDD/VGH/VGL)
A070VW01 V1Dikkat:
2. Lütfen LCD ekran boyutunu ve çözünürlüğünü kontrol edin.
3. Lütfen Veri konektörünü (14pin, 20pin, 30pin(SML) ,40pin(S,M,L), 50pin 60pin ) ve konumunu kontrol edin
4. Lütfen LCD ekranın fiziksel çözünürlük piksellerini kontrol edin.
A070VW01 V1 Nakliye hakkında:
A070VTN06.6 Mallar hakkında:
A070VW01 V1 İade hakkında:
Malların iadesi, lütfen orijinal ambalaj sesini koruyun
A070VW01 V1Diğer politikalar:
Çok miktarda ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, size uygun bir fiyat verecektir.
Tüm vergilerden ve ithalat vergilerinden sorumlu değiliz.
A070VW01 V1SSS:
Q: ödeme nasıl yapılırA070VW01 V1?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
Q: Şimdi sipariş verirsem, malları ne zaman göndereceksin?FA070VW01 V1 ?
A: sipariş, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde sevk edilecektir.
Q: Siparişimi beyan edebilir misin?A070VW01 V1gümrük için ticari faturada daha düşük bir fiyata mı?
C: Evet, yapabiliriz.lütfen göndermeden önce bizi bilgilendirin.
S: garanti ne kadardır?
C: 90 gün garanti veriyoruz.
A070VW01 V1 Nakliye ve Paket :
A070VW01 V1 sürücü kartı ile 800*480 lcd ekran 7 inç CCFL lcd ekran paneli 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%