Lcd ekran 7 inç A070VW04 V0 800*480 60 pinli lcd panel ekran
Marka Adı: AUO
Model Numarası: A070VW04 V0
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model P/N:
A070VW04 V0
Çapraz Boyut:
7.0"
Çözünürlük:
800(RGB)×600, SVGA,133PPI
Aktif Alan:
152,4(G)×91,44(Y) mm
Anahat Boyutu:
164(G)×103(Y) ×5,4(D) mm
Zıtlık:
400:1 (Tip.) (TM)
tepki vermek:
12/18 (Tip.)(Tr/Td) ms
İçin kullanılır:
Dijital Fotoğraf Çerçevesi Taşınabilir DVD Oynatıcı MP3 PMP
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
A070VW04 V0Ürün Detayları :
AUO LCD EKRAN A070VW04 V0
Pano Markası AUO
Model adı A070VW04 V0
Ekran boyutu 7.0 inç
ekran tipi a-Si TFT-LCD, LCD modül
Çözünürlük 800(RGB)×600, SVGA,133PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 152,4(G)×91,44(Y) mm
Anahat Dim. 164(G)×103(Y) ×5,4(D) mm
Çerçeve Açılışı 154,6(G)×93,44(Y) mm
Yüzey Mat, Sert kaplama (3H)
Parlaklık 200 cd/m² (Tip.)
Zıtlık 400:1 (Tip.) (iletim)
optik mod TN, normalde beyaz ekran, aktarıcı
Görüş açısı 70/70/70/70 (Tipik)(CR≥10)
tepki vermek 12/18 (Tip.)(Tr/Td)
arka ışık tipi 3S7P WLED, 10K saat, sürücüsüz
ekran ağırlığı 154±14g
İçin tasarlandı Dijital Fotoğraf Çerçevesi Taşınabilir DVD Oynatıcı MP3 PMP
Başvurmak 16.7 milyon
Dokunma işlevi Olmadan
Sinyal sistemi Paralel RGB (1 kanal, 8 bit) + SPI, 60 pin, FPC
Besleme gerilimi 3,3/11/18/-7V (Tip.)(VCC/AVDD/VGH/VGL)
Maksimum Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 60 °C;Saklama sıcaklığı: -10 ~ 70 °C
A070VW04 V0Dikkat:
2. Lütfen LCD ekran boyutunu ve çözünürlüğünü kontrol edin.
3. Lütfen Veri konektörünü (14pin, 20pin, 30pin(SML) ,40pin(S,M,L), 50pin 60pin ) ve konumunu kontrol edin
4. Lütfen LCD ekranın fiziksel çözünürlük piksellerini kontrol edin.
A070VW04 V0Ödeme ve Vergiler:
1. Daha güvenli olması için Alipay'i öneriyoruz.
A070VW04 V0Ulaşım hakkında:
1: Alıcı, şirketin tam adı veya tam adı olmalıdır.
4: Bir gümrükleme ücreti tahakkuk ederse, alıcı bunu üstlenir.
A070VW04 V0Geri dönmek:
A070VW04 V0SSS:
S: Şimdi sipariş verirsem, A070VW04 V0'ın mallarını ne zaman göndereceksin? ?
A: sipariş, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde sevk edilecektir.
S: Çok miktarda A070VW04 V0'a ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?
A:Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: A070VW04 V0 mallarımı ne kadar süre alacağım?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT tarafından elinize 3-8 gün sürer.
S: A070VW04 V0 için ödeme nasıl yapılır?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
A070VW04 V0Nakliye ve Paket :
Lcd ekran 7 inç A070VW04 V0 800*480 60 pinli lcd panel ekran 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%