60 Pin TFT-LCD RGB Arayüz Kontrol Kartı 7 İnç 800*480 A070VW04 V2 LCD Ekran
Marka Adı: AUO
Model Numarası: A070VW04 V2
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Çin
Model P/N:
A070VW04 V2
Çapraz Boyut:
7.0"
Çözünürlük:
800(RGB)×480, WVGA, 133PPI
Aktif Alan:
152,4(G)×91,44(Y) mm
Anahat Boyutu:
164(G)×103(Y) ×5,4(D) mm
Zıtlık:
400:1 (Tip.) (TM)
tepki vermek:
12/18 (Tip.)(Tr/Td) ms
İçin kullanılır:
Dijital Fotoğraf Çerçevesi Taşınabilir DVD Oynatıcı MP3 PMP
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
A070VW04 V2Ürün Detayları :
AUOLCD EKRANA070VW04 V2
Pano Markası AUO
Panel Modeli A070VW04 V2
Panel Boyutu 7.0"
Pano Tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 800(RGB)×480, WVGA, 133PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Ekran Alanı 152,4(G)×91,44(Y) mm
Çerçeve Açılışı 154,6(G)×93,64(Y) mm
Anahat Boyutu 164(Y)×103(D)×5,4(D) mm
Yüzey mat,
Parlaklık 200 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 400:1 (Tip.) (İletim)
Görüş açısı 70/70/70/70 (Tipik) (CR≥10)
Ekran modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Tepki Süresi 12/18 (Tip.)(Tr/Td) ms
Ekran Renkleri 16.7 milyon
Lamba Tipi WLED [3S7P] , 10K saat, sürücü yok
Sıklık 60Hz
Panel Ağırlığı 154±14g
Dokunmatik ekran Olmadan
Başvuru Dijital Fotoğraf Çerçevesi Taşınabilir DVD Oynatıcı MP3 PMP
Sinyal Arayüzü Paralel RGB (1 kanal, 8 bit) + SPI , 60 pimli FPC
Giriş gerilimi 3,3/11/18/-7V (Tip.)(VDD/AVDD/VGH/VGL)
Çevre Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 60 °C ;Saklama Sıcaklığı: -10 ~ 70 °C
A070VW04 V2Dikkat:
2. Lütfen LCD ekran boyutunu ve çözünürlüğünü kontrol edin.
3. Lütfen Veri konektörünü (14pin, 20pin, 30pin(SML) ,40pin(S,M,L), 50pin 60pin ) ve konumunu kontrol edin
4. Lütfen LCD ekranın fiziksel çözünürlük piksellerini kontrol edin.
A070VW04 V2Ödeme ve Vergiler:
1. Daha güvenli olması için Alipay'i öneriyoruz.
A070VW04 V2Ulaşım hakkında:
1: Alıcı, şirketin tam adı veya tam adı olmalıdır.
4: Bir gümrükleme ücreti tahakkuk ederse, alıcı bunu üstlenir.
A070VW04 V2Geri dönmek:
A070VW04 V2SSS:
S: Garanti süresi ne kadardır?A070VW04 V2?
C: 90 gün garanti.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?A070VW04 V2?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?A070VW04 V2?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
S: Mallarımı ne kadar süre alacağımA070VW04 V2?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT tarafından elinize 3-8 gün sürer.
A070VW04 V2Nakliye ve Paket :
60 Pin TFT-LCD RGB Arayüz Kontrol Kartı 7 İnç 800*480 A070VW04 V2 LCD Ekran 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%