A070VW04 V3 sürücü panosu ile lcd ekran 7 inç 800*480 WLED lcd monitör
Marka Adı: AUO
Model Numarası: A070VW04 V3
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model P/N:
A070VW04 V3
Çapraz Boyut:
7.0"
Çözünürlük:
800(RGB)×480, WVGA 133PPI
Aktif Alan:
152,4(G)×91,44(Y) mm
Anahat (mm):
164(G)×103(Y) ×5,4(D) mm
Parlaklık:
200 cd/m² (Tip.)
Görüş açısı:
65/65/50/65 (Tipik)(CR≥10)
İçin tasarlandı:
Dijital Fotoğraf Çerçevesi Taşınabilir DVD Oynatıcı MP3 PMP
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
A070VW04 V3Ürün Detayları :
AUO LCD EKRAN A070VW04 V3
Pano Markası AUO
Model adı A070VW04 V3
Ekran boyutu 7.0 inç
ekran tipi a-Si TFT-LCD, LCD modül
Çözünürlük 800(RGB)×480, WVGA 133PPI
piksel RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 152,4(G)×91,44(Y) mm
Anahat Dim. 164(G)×103(Y) ×5,4(D) mm
görsel boyut 154,6(G)×93,44(Y) mm
Yüzey Parlama önleyici
Parlaklık 200 cd/m² (Tip.)
Zıtlık 300:1 (Tip.) (TM)
optik mod TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Görüş açısı 65/65/50/65 (Tipik)(CR≥10)
tepki vermek 12/18 (Tip.)(Tr/Td)
arka ışık tipi 3S7P WLED, 10K saat, sürücüsüz
ekran ağırlığı 154±14g
Başvurmak 16.7 milyon
Dokunma işlevi Dokunmak yok
İçin tasarlandı Dijital Fotoğraf Çerçevesi Taşınabilir DVD Oynatıcı MP3 PMP
Kare hızı 55Hz
Sinyal sistemi Paralel RGB (1 kanal, 8 bit) + SPI, 60 pin, FPC
Besleme gerilimi 3,3/11/18/-7V (Tip.)(VCC/AVDD/VGH/VGL)
Maksimum Çalışma: 0 ~ 60 °C;Depolama: -10 ~ 70 °C
A070VW04 V3 Müşteri Hizmetleri Politikası
Sahip olduğunuz herhangi bir soruyu yanıtlamaktan mutluluk duyarız, lütfen bizimle iletişime geçin.
1: Ödeme doğrulamasından sonra zamanında işlenen siparişler.
A070VW04 V3 Ödeme:
1. Ödeme yöntemini kabul ediyoruz: Tl, paypal, kredi kartı, Emanet, western union ve diğerleri.
2. Tam ödeme, sipariş onaylandıktan sonra 3 gün içinde ödenmelidir.
3. Alıcı, ülkesi tarafından tahsil edilen herhangi bir vergi/veya harçtan sorumludur.
A070VW04 V3 NAKLİYE YÖNTEMİ:
HIZLI GÜVENLİK
2.DHL, FedEx,TNT,UPS, EMS, China Post,Hong-kong Post,EUB mevcuttur.
A070VW04 V3 Dönüşü:
A070VW04 V3SSS:
S: Fabrikada mısınız yoksa ticaret şirketi misiniz?
Q: Örnek siparişi kabul ediyor musunuz?A070VW04 V3?
C: Evet, Hoş Geldiniz!
Q: garantisi ne kadarA070VW04 V3?
C: 90 gün.
S: EğerA070VW04 V3alınan çalışamaz mı?
A070VW04 V3 Nakliye ve Paket :
A070VW04 V3 sürücü panosu ile lcd ekran 7 inç 800*480 WLED lcd monitör 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%