| Model Numarası: | HSD101IHW1-A10 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
Orijinal 10.1 inç LCD Ekran Paneli HSD101IHW1-A10 Otomotiv Ekranının Değiştirilmesi
HSD101IHW1-A10 Ürün detayları :
| HannStarLCDEkran HSD101IHW1-A10 | |
|---|---|
| Marka | HannStar |
| Model P/N | HSD101IHW1-A10 |
| Çapraz Boyut | 10.1" |
| Pano Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1280(RGB)×720, WXGA 144PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 224,64(G)×126,36(Y) mm |
| Çerçeve Açılışı | 227,64(G)×129,36(Y) mm |
| Anahat Boyutu | 238,8(G)×148,05(Y)×8,49(D) mm |
| Tedavi | Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H) |
| parlaklık | 600 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 900 : 1 (Tip.) (TM) |
| Görüş açısı | 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10) |
| Cevap | 30 (Tip.)(Tr+Td) ms |
| iyi görünüm | Simetri |
| Çalışma modu | HS-IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı |
| Renk derinliği | 262K/16,7M %100 sRGB |
| arka ışık | 6S5P WLED , 30K saat , Sürücüsüz |
| Yığın | 346g (Tip.) |
| İçin kullanılır | Otomotiv Ekranı |
| Yenileme hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | Olmadan |
| Sinyal Tipi | LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 60 pimli FPC |
| Gerilim Beslemesi | 3,3/12,5/19/-10V (Tipik)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |