Orijinal 8.8 inç Otomotiv TFT LCD Ekran Modülü T-51965GD088ZU-MFW-A-AJN
Marka Adı: OPTREX
Model Numarası: T-51965GD088ZU-MFW-A-AJN
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model P/N:
T-51965GD088ZU-MFW-A-AJN
Çapraz Boyut:
8.8"
Çözünürlük:
640(RGB)×240, HVGA 77PPI
Piksel Formatı:
RGB Dikey Şerit
Aktif Alan:
209,28(G)×78,48(Y) mm
Kontrast Oranı:
185 : 1 (Tip.) (TM)
iyi görünüm:
saat 12
İçin kullanılır:
Otomotiv Ekranı
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
T-51965GD088ZU-MFW-A-AJNÜrün Detayları :
KyoceraLCD EKRANT-51965GD088ZU-MFW-A-AJN
üretici firma Kyocera
Model adı T-51965GD088ZU-MFW-A-AJN
ekran boyutu 8,8 inç
ekran tipi a-Si TFT-LCD , LCM
Çözünürlük 640(RGB)×240, HVGA, 77PPI
Piksel yapılandırması RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 209,28(G)×78,48(Y) mm
Zıtlık 185:1 (Tip.) (TM)
En iyi açı saat 12
optik mod TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
renk sayısı 262 bin
arka ışık tipi 2 adet CCFL , Sürücüsüz
Başvurmak Otomotiv Ekranı
sinyal sistemi CMOS (1 kanal, 6 bit), 31 pimli Konektör
Maksimum puan Çalışma Sıcaklığı: -40 ~ 85 °C ;-
T-51965GD088ZU-MFW-A-AJN Özel Bildirimi:
Lütfen kurulumdan önce normal testi yapın.
Dokunmatik ekran aynı model için farklı bağlantı kablosuna sahip olabileceğinden.
Kablonuzun resimdeki ile aynı olup olmadığını kontrol etmek için lütfen ekranınızı açın.
T-51965GD088ZU-MFW-A-AJN Nakliye ve Paket :
Orijinal 8.8 inç Otomotiv TFT LCD Ekran Modülü T-51965GD088ZU-MFW-A-AJN 0
T-51965GD088ZU-MFW-A-AJN Nakliye Hakkında:
- Lütfen alıcının tam adını ve nakliye için ayrıntılı adresi belirtin.
T-51965GD088ZU-MFW-A-AJN Kalite ve Garanti:
T-51965GD088ZU-MFW-A-AJN Bize Ulaşın:
- Yeniden gönderin veya herhangi bir mazeret olmaksızın size tam bir geri ödeme yapılacaktır.
- Desteğin için teşekkürler !
Çok fazla ürüne ihtiyacınız varsa, lütfen önce bizimle iletişime geçin.
T-51965GD088ZU-MFW-A-AJN SSS:
S: Mallarımı ne kadar sürede teslim alacağım T-51965GD088ZU-MFW-A-AJN ?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT tarafından elinize 3-8 gün sürer.
Q: Şimdi sipariş verirsem, T-51965GD088ZU-MFW-A-AJN'nin mallarını ne zaman göndereceksin? ?
A: sipariş, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde sevk edilecektir.
Q: Çok miktarda T-51965GD088ZU-MFW-A-AJN'ye ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz? ?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: T-51965GD088ZU-MFW-A-AJN siparişimi kredi kartı ile ödeyebilir miyim?
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%