8.8 inç 640*240 T-51965GD088ZU-MFW-AEN tft ekran tft lcd ekran modülü tft lcd panel
Marka Adı: OPTREX
Model Numarası: T-51965GD088ZU-MFW-AEN
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model P/N:
T-51965GD088ZU-MFW-AEN
Çapraz Boyut:
8.8"
Çözünürlük:
640(RGB)×240, HVGA 77PPI
Aktif Alan:
209,28(G)×78,48(Y) mm
parlaklık:
250 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
185 : 1 (Tip.) (TM)
Işık kaynağı:
CCFL [2 adet] , Sürücüsüz
İçin tasarlandı:
Otomotiv Ekranı
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
T-51965GD088ZU-MFW-AEN Ürün detayları :
KyoceraLCD EKRANT-51965GD088ZU-MFW-AEN
üretici firma Kyocera
Model adı T-51965GD088ZU-MFW-AEN
ekran boyutu 8,8 inç
ekran tipi a-Si TFT-LCD , LCM
Çözünürlük 640(RGB)×240 [HVGA] 77PPI
Piksel yapılandırması RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 209,28(Y)×78,48(D) mm
Parlaklık 250 cd/m² (Tip.)
Zıtlık 185:1 (Tip.) (TM)
En iyi açı saat 12
optik mod TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
renk sayısı 262 bin
arka ışık tipi CCFL [2 adet] , Sürücüsüz
Başvurmak Otomotiv Ekranı
sinyal sistemi CMOS (1 kanal, 6 bit), 31 pimli Konektör
Maksimum puan Çalışma Sıcaklığı: -40 ~ 85 °C -
T-51965GD088ZU-MFW-AENUyarı:
* Aldığınız ürünün tabletinizle uyumlu olacağını garanti edebiliriz,
T-51965GD088ZU-MFW-AENÖdeme:
T/T (Havale)/Western Union/Paypal, Emanet, ALI Ticaret Güvencesi.
T-51965GD088ZU-MFW-AENNakliye ve Paket :
8.8 inç 640*240 T-51965GD088ZU-MFW-AEN tft ekran tft lcd ekran modülü tft lcd panel 0
T-51965GD088ZU-MFW-AENNakliye hakkında:
Onları göndermeden önce kesinlikle test edeceğiz.
T-51965GD088ZU-MFW-AENBize Ulaşın:
2. Çalışma Saatleri: Pazartesiden Cumartesiye
4. Toplu sipariş kabul edilebilir, toplu sipariş için size daha düşük fiyatlar sunulacaktır.
T-51965GD088ZU-MFW-AENSSS:
Q: siparişimi nasıl takip edebilirimT-51965GD088ZU-MFW-AEN ?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
Q: ödeme nasıl yapılırT-51965GD088ZU-MFW-AEN?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?T-51965GD088ZU-MFW-AEN?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?T-51965GD088ZU-MFW-AEN ?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%