| Model Numarası: | HSD103IPW1-A10 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
10.3 inç 1280x480 HSD103IPW1-A10 LCD Monitörler Dokunmatik Ekran
HSD103IPW1-A10 Ürün detayları :
| HannStarLCDEkran HSD103IPW1-A10 | |
|---|---|
| Marka | HannStar |
| Model P/N | HSD103IPW1-A10 |
| Çapraz Boyut | 10.3" |
| Pano Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1280(RGB)×480, DVGA 133PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 243,84(G)×91,44(Y) mm |
| Çerçeve Açılışı | 246,84(G)×94,44(Y) mm |
| Anahat Dim. | 265,2(Y)×109,85(D) ×8,65(D) mm |
| Tedavi | Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H) |
| parlaklık | 600 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tip.) (TM) |
| Yönü Görüntüle | Simetri |
| Tepki Süresi | 30 (Tip.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10) |
| Çalışma modu | IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı |
| Destek Rengi | 262K/16,7M %70 NTSC |
| Işık kaynağı | WLED [8S3P] , 30K saat , Sürücüsüz |
| Ağırlık | 290g (Tip.) |
| İçin tasarlandı | Otomotiv Ekranı |
| Kare hızı | 60Hz |
| Dokunmatik panel | Olmadan |
| arayüz türü | LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 60 pimli FPC |
| Güç kaynağı | 3,3/12,4/20/-10,0V (Tipik)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |