12.3 İnç IPS TFT LCD Ekran 1920*720 Simetri Hannstar HSD123JPW3-A10
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD123JPW3-A10
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model P/N:
HSD123JPW3-A10
Çapraz Boyut:
12.3"
Çözünürlük:
1920(RGB)×720 167ÜFE
Aktif Alan:
292,032(G)×109,512(Y) mm
Anahat Dim.:
302(Y)×125,4(D)×14,2(D) mm
Işık kaynağı:
WLED [11S4P] , 30K saat , Sürücüsüz
Ağırlık:
345/378g (Tip./Maks.)
İçin tasarlandı:
Dış Mekan Yüksek Parlaklık / Otomotiv Ekranı
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Vurgulamak:
HSD123JPW3-A10
TFT LCD Ekran Simetri
Simetri TFT LCD Ekran
Ürün Açıklaması
Hannstar HSD123JPW3-A10 1920*720 12.3 inç IPS TFT LCD modül ekranı
HSD123JPW3-A10 Ürün detayları :
HannStarLCDEkran HSD123JPW3-A10
Marka HannStar
Model P/N HSD123JPW3-A10
Çapraz Boyut 12.3"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1920(RGB)×720 167ÜFE
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 292,032(G)×109,512(Y) mm
Anahat (mm) 302 × 125,4 × 14,2 (Y×D×D)
Tedavi Parlama (%0 Pus), Sert kaplama
parlaklık 850 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 1500 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
Cevap 25 (Tip.)(Tr+Td) ms
iyi görünüm Simetri
Çalışma modu IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı
Renk derinliği 16,7 Milyon %75 NTSC
arka ışık 11S4P WLED , 30K saat , Sürücüsüz
Yığın 345/378g (Tip./Maks.)
İçin kullanılır Dış Mekan Yüksek Parlaklık / Otomotiv Ekranı
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi LVDS (2 kanal, 8 bit), 50 pimli Konnektör
Gerilim Beslemesi 3,3V (Tip.)
HSD123JPW3-A10Ödeme:
HSD123JPW3-A10Nakliye ve Paket :
12.3 İnç IPS TFT LCD Ekran 1920*720 Simetri Hannstar HSD123JPW3-A10 0
HSD123JPW3-A10Paketleme Detayları:
HSD123JPW3-A10Nakliye hakkında:
Onları göndermeden önce kesinlikle test edeceğiz.
HSD123JPW3-A10Satıştan sonra:
HSD123JPW3-A10SSS:
Q: test edebilir misinHSD123JPW3-A10 nakliyeden önce?
A: Tabii ki, lcd panelimiz HSD123JPW3-A10, göndermeden önce kesinlikle test edildi.
Q: Hya daderHannStar HSD123JPW3-A10?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
S: lcd'nin garantisi ne kadardırHSD123JPW3-A10?
C: 90 gün.
Q: ne olur LCD panelHSD123JPW3-A10 Aldım çalışamaz mıyım?
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%