Yeni Orijinal Araba GPS Navigasyon 8.0 inç TFT Hannstar HSD080IDW1-C01 LCD Ekran Paneli
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD080IDW1-C01
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model P/N:
HSD080IDW1-C01
Diagonal Size:
8.0"
Çözünürlük:
800(RGB)*480, WVGA 116PPI
Aktif Alan:
176,64(G)*99,36(Y) mm
Çerçeve Açılışı:
180,1(G)*103,4(Y) mm
Anahat Dim.:
193,1(G)*117,2(Y)*6,92(D) mm
Ağırlık:
215g (Tip.)
İçin tasarlandı:
Otomotiv Ekranı
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
HSD080IDW1-C01 Ürün detayları :
HannStarLCDEkran HSD080IDW1-C01
Marka HannStar
Model P/N HSD080IDW1-C01
Çapraz Boyut 8.0"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 800(RGB)×480, WVGA 116PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 176,64(G)×99,36(Y) mm
Çerçeve Açılışı 180,1(G)×103,4(Y) mm
Anahat Dim. 193,1(Y)×117,2(D)×6,92(D) mm
Tedavi Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H)
parlaklık 450 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 500:1 (Dk.) (TM)
Yönü Görüntüle saat 6
Tepki Süresi 5/20 (Tip.)(Tr/Td)
Görüş açısı 75/75/60/70 (Tip.)(CR≥10)
Çalışma modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Destek Rengi 262K/16,2M %50 NTSC
Işık kaynağı WLED [3S10P] , 20K saat , Sürücüsüz
Ağırlık 215g (Tip.)
İçin tasarlandı Otomotiv Ekranı
Kare hızı 60Hz
Dokunmatik panel Olmadan
arayüz türü TTL (1 kanal, 6/8-bit), 60 pimli FPC
Güç kaynağı 3,3/9,7/15,0/-9V (VCC/AVDD/VGH/VHL)
HSD080IDW1-C01Dikkat olmak:
1. Şimdi bize LCD modelinizin adını söyleyin, örneğin HSD080IDW1-C01
2. Lütfen LCD ekran boyutunu ve çözünürlüğünü kontrol edin.
3. Lütfen sinyal arayüzünü (14 pin, 20 pin, 30 pin (s, m, l), 40 pin (s, m, l), 50 pin) ve konumu kontrol edin.
4. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen benimle iletişime geçin ve 24 saat içinde cevap vereceğiz.
HSD080IDW1-C01Nakliye ve Paket :
Yeni Orijinal Araba GPS Navigasyon 8.0 inç TFT Hannstar HSD080IDW1-C01 LCD Ekran Paneli 0
HSD080IDW1-C01Nakliye hakkında:
Onları göndermeden önce kesinlikle test edeceğiz.
HSD080IDW1-C01İadeler:
HSD080IDW1-C01Servis saatleri:
HSD080IDW1-C01SSS:
Q: için ödeme nasıl yapılırHSD080IDW1-C01?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
Q: Lcd panel siparişimi bildirebilir misiniz?HSD080IDW1-C01çok düşük bir değerde mi?
C: Evet, yapabiliriz.lütfen göndermeden önce bizi bilgilendirin.
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?HSD080IDW1-C01?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
Q: ne olurHSD080IDW1-C01 Ben çalışamaz mıyım?
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%