Orijinal HannStar 12.1 inç LCD Ekran Modülü HSD121IXN1-A00
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD121IXN1-A00
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN
Model P/N:
HSD121IXN1-A00
Çapraz Boyut:
12.1"
Çözünürlük:
1024(RGB)×768, XGA 105PPI
Aktif Alan:
245,76(G)×184,32(Y) mm
Anahat (mm):
260,5 × 204 × 8,9 (Y×D×D)
parlaklık:
600 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
900 : 1 (Tip.) (TM)
Tepki:
30 (Tip.)(Tr+Td) ms
Yığın:
500g (Tip.)
İçin kullanılır:
Otomotiv Ekranı
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
HSD121IXN1-A00 Ürün detayları :
HannStarLCDEkran HSD121IXN1-A00
Marka HannStar
Model P/N HSD121IXN1-A00
Çapraz Boyut 12.1"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1024(RGB)×768, XGA 105PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 245,76(G)×184,32(Y) mm
Anahat (mm) 260,5 × 204 × 8,9 (Y×D×D)
Tedavi Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H)
parlaklık 600 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 900 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
Cevap 30 (Tip.)(Tr+Td) ms
iyi görünüm Simetri
Çalışma modu IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı
Renk derinliği 262K/16.7M
arka ışık WLED , 30K saat , LED Sürücülü
Yığın 500g (Tip.)
İçin kullanılır Otomotiv Ekranı
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 20 pimli Konnektör
Gerilim Beslemesi 3,3V (Tip.)
HSD121IXN1-A00Tanım:
1. En kaliteli dokunmatik LCD ekran yedek parçaları.
2. Makul ve rekabetçi fiyat.
6. Her öğe göndermeden önce kontrol edilmiş ve iyi durumda.
HSD121IXN1-A00 SSevkiyat ve Paketleme
Orijinal HannStar 12.1 inç LCD Ekran Modülü HSD121IXN1-A00 0
HSD121IXN1-A00Nakliye şartları:
HSD121IXN1-A00İade ve Garanti:
HSD121IXN1-A00SSS:
Q: garantisi ne kadarHSD121IXN1-A00?
C: 90 gün.
S: LCD paneli test edebilir misiniz?HSD121IXN1-A00nakliyeden önce ?
A: tabii ki, tüm lcd panelimiz göndermeden önce kesinlikle test edildi.
Q: Siparişim için düşük değer beyan edebilir misiniz?HSD121IXN1-A00Sevkıyat sırasında?
C: Evet, ihtiyacınız varsa sizin için yapabiliriz.
Q: ne olur LCD panelHSD121IXN1-A00 Aldım çalışamaz mıyım?
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%