11.6 inç ince eDP 30 iğneli mat dizüstü ekranı 1366*768 B116XTN02.1
Marka Adı: AUO
Model Numarası: B116XTN02.1
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN
Model P/N:
B116XTN02.1
Çapraz Boyut:
11.6"
Çözünürlük:
1366(RGB)×768 [WXGA] 135PPI
Aktif Alan:
256,05 × 144 mm (Y×D)
Anahat (mm):
278 × 168 × 3,6 mm (Y×D×D)
parlaklık:
220 (Tip.)
Kontrast Oranı:
400:1 (Tip.) (İletim)
Tepki:
262K , %45 NTSC
Ekran Renkleri:
97,0g (Maks.)
İçin kullanılır:
Dizüstü Netbook PC
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
B116XTN02.1 Ürün detayları :
AUO LCD EKRAN B116XTN02.1
Pano Markası AUO
Panel Modeli B116XTN02.1
Panel Boyutu 11.6"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD , LCM
Çözünürlük 1366(RGB)×768 [WXGA] 135PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Ekran Alanı 256,05 × 144 mm (Y×D)
Anahat Boyutu 278 × 168 × 3,6 mm (Y×D×D)
Yüzey Mat, Sert kaplama (3H)
Parlaklık 220 (Tip.)
Kontrast Oranı 400 : 1 (Tip.) [İletim]
Görüş açısı 45/45/15/35 (Tipik) (CR≥10)
Ekran modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Tepki Süresi 8 (Tip.)(Tr+Td) ms
Ekran Renkleri 262K , %45 NTSC
Lamba Tipi WLED , 10K saat, LED sürücülü
Form Stili İnce (PCBA Düz, T≤3,2 mm)
Sıklık 60Hz
İçin tasarlandı Dizüstü Netbook PC
Dokunmatik panel Olmadan
Sinyal Arayüzü eDP (2 Şeritli), eDP1.2, terminal, 30 pin
Giriş gerilimi 3,3V (Tip.)
Çevre Saklama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
B116XTN02.1Tanım:
1. En kaliteli dokunmatik LCD ekran yedek parçaları.
2. Makul ve rekabetçi fiyat.
6. Her öğe göndermeden önce kontrol edilmiş ve iyi durumda.
B116XTN02.1Nakliye hakkında:
B116XTN02.1Teslim süresi yaklaşık:
Amerika Birleşik Devletleri / Birleşik Krallık / Avustralya 7-14 iş günü.
Kanada 7-25 iş günü.
Fransa / İspanya / Almanya 7-20 iş günü sürebilir.
Doğu Avrupa'da 16-30 iş günü sürebilir.
İtalya / Brezilya / Güney Amerika 30-50 iş günü sürebilir.
DHL Express tarafından gönderilir (Gelmesi 3-6 iş günü sürer)
B116XTN02.1İade ve geri bildirim:
Tüm iadeler iade edilmeden önce bildirilmelidir.
Alıcı yanlış parça siparişinden dolayı değişim, alıcı 2 yönlü nakliye ücreti ödemelidir.
İade edilen ürünler tüm orijinal ambalajlara sahip ve iyi durumda olmalıdır.
İade veya yeni gönderi için iade posta ücreti ve sigorta ücreti iade edilmez.
Nakliye ücretleri iade edilmez.
B116XTN02.1SSS:
Q: Web sitesinde aradığım LCD'yi bulamıyorum, ne yapmalıyım?
C: Bize bazı resimler verebilirsiniz, raflarda çok fazla LCD var.
S: Mallarımı ne kadar süre alacağımB116XTN02.1?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT tarafından elinize 3-8 gün sürer.
Q: için ödeme nasıl yapılırB116XTN02.1?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
Q: ne olurB116XTN02.1Ben çalışamaz mıyım?
B116XTN02.1 SSevkiyat ve Paketleme
11.6 inç ince eDP 30 iğneli mat dizüstü ekranı 1366*768 B116XTN02.1 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%