11,6 inç 1366*768 B116XTN01.0 HW1A 30 pinli LCD EKRAN
Marka Adı: AUO
Model Numarası: B116XTN01.0 HW1A
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model P/N:
B116XTN01.0 HW1A
Çapraz Boyut:
11.6"
Çözünürlük:
1366(RGB)×768 [WXGA] 135PPI
Aktif Alan:
256,05 × 144 mm (Y×D)
Anahat (mm):
278 × 168 × 3,6 mm (Y×D×D)
parlaklık:
220 (Tip.)
Kontrast Oranı:
500:1 (Tip.) (İletim)
Tepki:
262K , %45 NTSC
Görüş açısı:
45/45/15/35 (Tipik)(CR≥10)
İçin kullanılır:
Dizüstü Netbook PC
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
B116XTN01.0 HW1A Ürün detayları :
AUO LCD EKRAN B116XTN01.0 HW1A (LEN4010)
Marka AUO
Model adı B116XTN01.0 HW1A
Çapraz Boyut 11,6 inç
ekran tipi a-Si TFT-LCD, LCD modül
Çözünürlük 1366(RGB)×768 WXGA 135PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 256,125(Yatay)×144(Dikey) mm
Anahat Dim. 278(Y)×168(D) ×3,6(D) mm
Tedavi Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H)
Parlaklık 220 cd/m² (Tip.)
Zıtlık 500:1 (Tip.) (iletim)
Çalışma modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Görüş açısı 45/45/15/35 (Tipik)(CR≥10)
Tepki Süresi 3/5 (Tip.)(Tr/Td) ms
Destek Rengi 262K %45 NTSC
arka ışık tipi WLED, 15K saat, LED sürücülü
Başvurmak Dizüstü Netbook PC
Kare hızı 60Hz
Dokunma işlevi Dokunmak yok
arayüz türü eDP (2 Şeritli), 30 pimli Konnektör
Besleme gerilimi 3,3V (Tip.)
Maksimum Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
B116XTN01.0 HW1AMüşteri Hizmetleri Politikası:
Sahip olduğunuz herhangi bir soruyu yanıtlamaktan mutluluk duyarız, lütfen bizimle iletişime geçin.
1: Ödeme doğrulamasından sonra zamanında işlenen siparişler.
B116XTN01.0 HW1ANakliye hakkında:
B116XTN01.0 HW1ATeslim süresi yaklaşık:
Amerika Birleşik Devletleri / Birleşik Krallık / Avustralya 7-14 iş günü.
Kanada 7-25 iş günü.
Fransa / İspanya / Almanya 7-20 iş günü sürebilir.
Doğu Avrupa'da 16-30 iş günü sürebilir.
İtalya / Brezilya / Güney Amerika 30-50 iş günü sürebilir.
DHL Express tarafından gönderilir (Gelmesi 3-6 iş günü sürer)
B116XTN01.0 HW1Aİade ve geri bildirim:
Tüm iadeler iade edilmeden önce bildirilmelidir.
Alıcı yanlış parça siparişinden dolayı değişim, alıcı 2 yönlü nakliye ücreti ödemelidir.
İade edilen ürünler tüm orijinal ambalajlara sahip ve iyi durumda olmalıdır.
İade veya yeni gönderi için iade posta ücreti ve sigorta ücreti iade edilmez.
Nakliye ücretleri iade edilmez.
B116XTN01.0 HW1ASSS:
S: Mallarımı ne kadar süre alacağımB116XTN01.0 HW1A ?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT tarafından elinize 3-8 gün sürer.
C: Evet, yapabiliriz.lütfen göndermeden önce bizi bilgilendirin.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?B116XTN01.0 HW1A ?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?B116XTN01.0 HW1A ?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
B116XTN01.0 HW1A SSevkiyat ve Paketleme
11,6 inç 1366*768 B116XTN01.0 HW1A 30 pinli LCD EKRAN 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%