RGB Dikey Şerit B080EAN01.4 800*1280 31 pimli LCD EKRAN
Marka Adı: AUO
Model Numarası: B080EAN01.2
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN
Model P/N:
B080EAN01.4
Çapraz Boyut:
8.0"
Çözünürlük:
800(RGB)×1280, WXGA 188PPI
Ekran Boyutu:
107,64(G)×172,224(Y) mm
En İyi Görünüm:
Simetri
Parlaklık:
400 cd/m² (Tip.
Tepki Süresi:
30 (Tip.)(Tr+Td)
Görüş açısı:
89/89/89/89 (Tip.)(CR>=10)
Ağırlık:
78,0g (Maks.)
İçin tasarlandı:
Ped ve Tablet
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
RGB Dikey Şerit B080EAN01.4 800*1280 31 pinli LCD EKRAN
B080EAN01.4 Ürün detayları :
Marka AUO
Model adı B080EAN01.4
Çapraz Boyut 8.0 inç
ekran tipi a-Si TFT-LCD, LCD modül
Çözünürlük 800(RGB)×1280 WXGA 188PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 107,64 × 172,224 (Y×D) mm
Anahat Boyutu 114,6 × 184,6 × 3,85 (Y×D×D) mm
Yüzey Sert kaplama, Yansıma önleyici
Parlaklık 400 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 1000: 1 (Tip.) (iletim)
En İyi Görünüm Simetri
Ekran modu AHVA, Normalde Siyah, Geçirgen
Görüş açısı 89/89/89/89 (Tipik)(CR≥10)
Tepki Süresi 30 (Tip.)(Tr+Td) ms
Sayısı 16,7 Milyon, %58 NTSC
arka ışık tipi WLED , 15K saat , Sürücüsüz
ekran ağırlığı 78,0g (Maks.)
Başvurmak Ped ve Tablet
Yenileme hızı 60Hz
Dokunma işlevi Dokunmak yok
Sinyal Arayüzü 31 pimli MIPI (4 veri hattı), konektör
Besleme gerilimi 1,8/3,3 V (Tip.)(VDDP/VDDLI)
Maksimum Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 60 °C;Saklama sıcaklığı: -30 ~ 70 °C
B080EAN01.4Müşteri Hizmetleri Politikası:
Sahip olduğunuz herhangi bir soruyu yanıtlamaktan mutluluk duyarız, lütfen bizimle iletişime geçin.
1: Ödeme doğrulamasından sonra zamanında işlenen siparişler.
B080EAN01.4Hizmetlerimiz:
1. E-postaları 24 saat içinde yanıtlayın.
2. Satıldıktan sonra iyi hizmet.
3. Hızlı sevkiyat, ödeme yapıldıktan sonra 3 iş günü içinde gönderilecek mallar.
5. Sevkıyattan önce test etme.
B080EAN01.4Tanım:
1.Tam olarak aynı ürün ve resimler.
3. Her öğe göndermeden önce kontrol edilmiş ve iyi durumda.
B080EAN01.4 SSS:
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?B080EAN01.4?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: siparişimi ödeyebilir miyimB080EAN01.4kredi kartı ile mi
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
S: Mallarımı ne kadar süre alacağımB080EAN01.4?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT tarafından elinize 3-8 gün sürer.
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?B080EAN01.4?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
B080EAN01.4SSevkiyat ve Paketleme
RGB Dikey Şerit B080EAN01.4 800*1280 31 pimli LCD EKRAN 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%