AUO LCD SCREENB080EAN02.2 800*1280 31 pinli Ekran Paneli
Marka Adı: AUO
Model Numarası: B080EAN02.2
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN
Model P/N:
B080EAN02.2
Çapraz Boyut:
8.0"
Çözünürlük:
800(RGB)×1280, WXGA 188PPI
Ekran Boyutu:
107,64(G)×172,224(Y) mm
Tedavi:
Parlama önleyici
Parlaklık:
350 cd/m² (Tip.
Tepki Süresi:
30 (Tip.)(Tr+Td)
Görüş açısı:
85/85/85/85 (Tipik) (CR≥10)
Ağırlık:
105g (Maks.)
İçin tasarlandı:
Ped ve Tablet
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
B080EAN02.2 Ürün detayları :
AUO LCD EKRANB080EAN02.2
Pano Markası AUO
Model adı B080EAN02.2
Çapraz Boyut 8.0 inç
ekran tipi a-Si TFT-LCD, LCD modül
Çözünürlük 800(RGB)×1280 WXGA 188PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 107,64 × 172,224 (Y×D) mm
Anahat (mm) 114,8(G)×184,7(Y) ×4,56(D) mm
Parlaklık 350 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 800:1 (Tip.) (iletim)
En iyi açı Tam görüntü
Çalışma modu AHVA, normalde siyah ekran, aktarıcı
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
Cevap 30 (Tip.)(Tr+Td) ms
Sayısı 16,7 Milyon, %58 NTSC
arka ışık tipi WLED [6S3P], 15K saat, sürücü yok
ekran ağırlığı 105g (Maks.)
Başvurmak Ped ve Tablet
Yenileme hızı 60Hz
Dokunma işlevi Dokunmak yok
Sinyal Tipi 31 pimli MIPI (4 veri hattı), konektör
Besleme gerilimi 3,3V (Tip.)
Maksimum Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 60 °C;Saklama sıcaklığı: -30 ~ 70 °C
B080EAN02.2Müşteri Hizmetleri Politikası:
Sahip olduğunuz herhangi bir soruyu yanıtlamaktan mutluluk duyarız, lütfen bizimle iletişime geçin.
1: Ödeme doğrulamasından sonra zamanında işlenen siparişler.
B080EAN02.2Önemli:
B080EAN02.2Nakliye hakkında:
B080EAN02.2Teslim süresi yaklaşık:
Amerika Birleşik Devletleri / Birleşik Krallık / Avustralya 7-14 iş günü.
Kanada 7-25 iş günü.
Fransa / İspanya / Almanya 7-20 iş günü sürebilir.
Doğu Avrupa'da 16-30 iş günü sürebilir.
İtalya / Brezilya / Güney Amerika 30-50 iş günü sürebilir.
DHL Express tarafından gönderilir (Gelmesi 3-6 iş günü sürer)
B080EAN02.2İade ve geri bildirim:
Tüm iadeler iade edilmeden önce bildirilmelidir.
Alıcı yanlış parça siparişinden dolayı değişim, alıcı 2 yönlü nakliye ücreti ödemelidir.
İade edilen ürünler tüm orijinal ambalajlara sahip ve iyi durumda olmalıdır.
İade veya yeni gönderi için iade posta ücreti ve sigorta ücreti iade edilmez.
Nakliye ücretleri iade edilmez.
B080EAN02.2 SSS:
Q: nasıl sipariş verilirKESKİNB080EAN02.2?
A: T/T, PAYPAL, WESTERN UNION kabul ediyoruz.
Q: siparişim ne zaman kargoya verilirB080EAN02.2?
C: Sipariş, ödeme alındıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Test edebilir misin?8.0inç lcd paneliB080EAN02.2nakliyeden önce ?
A: Endişelenmeyin, SHARP lcd LQ121S1LG73'ümüz gönderilmeden önce test edildi
S: Siparişim için düşük bir değer beyan edebilir misiniz?B080EAN02.2?
C: Evet yapabiliriz, ancak göndermeden önce bize mesaj bırakmanız gerekir.
B080EAN02.2 SSevkiyat ve Paketleme
AUO LCD SCREENB080EAN02.2 800*1280 31 pinli Ekran Paneli 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%