B080UAN02.0 1200*1920 AUO LCD EKRAN için 45 pin
Marka Adı: AUO
Model Numarası: B080UAN02.0
Model P/N:
B080UAN02.0
Çapraz Boyut:
8.0"
Çözünürlük:
1200(RGB)×1920 WUXGA 283PPI
Aktif Alan:
107,64 × 172,224 (Y×D) mm
Anahat Boyutu:
114,6(G)×184,1(Y) ×3,95(D) mm
Parlaklık:
400 cd/m² (Tip.)
Görüş açısı:
89/89/89/89 (Tipik)(CR≥10)
Ağırlık:
80,0g (Maks.)
Başvuru:
Ped ve Tablet
Arayüz türü:
45 pimli MIPI (4 veri yolu), konektör
Ürün Açıklaması
1200x1920 MIPI Arayüzü 45 pin 8 inç TFT LCD Ekran Görüntü B080UAN01.4
B080UAN02.0 Ürün detayları :
AUO LCD EKRAN B080UAN01.4
Pano Markası AUO
Model adı B080UAN01.4
Ekran boyutu 8.0 inç
ekran tipi a-Si TFT-LCD, LCD modül
Çözünürlük 1200(RGB)×1920 WUXGA 283PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 107,64 × 172,224 (Y×D) mm
Anahat Dim. 114,6(G)×184,6(Y) ×3,65(D) mm
Tedavi Sert kaplama (1H)
Parlaklık 400 cd/m² (Tip.)
Zıtlık 800:1 (Tip.) (iletim)
Yönü Görüntüle Simetri
Çalışma modu AHVA, normalde siyah ekran, aktarıcı
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
tepki vermek 25 (Tip.)(Tr+Td) ms
Sayısı 16,7M, %60 NTSC
arka ışık tipi 7S3P WLED, 15K saat, sürücüsüz
ekran ağırlığı 90,0g (Maks.)
Başvurmak Ped ve Tablet
Yenileme hızı 60Hz
Dokunma işlevi Dokunmak yok
arayüz türü MIPI (4 veri hattı), 45 pim, konektör
Besleme gerilimi 3,3V (Tip.)
Maksimum Çalışma: -20 ~ 60 °C;Depolama: -30 ~ 70 °C
B080UAN02.0Müşteri Hizmetleri Politikası:
Sahip olduğunuz herhangi bir soruyu yanıtlamaktan mutluluk duyarız, lütfen bizimle iletişime geçin.
1: Ödeme doğrulamasından sonra zamanında işlenen siparişler.
B080UAN02.0Nakliye hakkında:
B080UAN02.0Teslim süresi yaklaşık:
Amerika Birleşik Devletleri / Birleşik Krallık / Avustralya 7-14 iş günü.
Kanada 7-25 iş günü.
Fransa / İspanya / Almanya 7-20 iş günü sürebilir.
Doğu Avrupa'da 16-30 iş günü sürebilir.
İtalya / Brezilya / Güney Amerika 30-50 iş günü sürebilir.
DHL Express tarafından gönderilir (Gelmesi 3-6 iş günü sürer)
B080UAN02.0İade ve geri bildirim:
Tüm iadeler iade edilmeden önce bildirilmelidir.
Satıcıyı 7 günden uzun süre bilgilendirme şartı.
Alıcı yanlış parça siparişinden dolayı değişim, alıcı 2 yönlü nakliye ücreti ödemelidir.
İade edilen ürünler tüm orijinal ambalajlara sahip ve iyi durumda olmalıdır.
İade veya yeni gönderi için iade posta ücreti ve sigorta ücreti iade edilmez.
Nakliye ücretleri iade edilmez.
B080UAN02.0 SSS:
Q: nasıl sipariş verilirBOELCD panelB080UAN02.0?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
S: Test edebilir misiniz?B080UAN02.0nakliyeden önce ?
A: Tabii ki, 8.0 inç lcd ekran B080UAN02.0, gönderilmeden önce kesinlikle test edildi.
S: EğerB080UAN02.0alınan çalışamaz mı?
S: Ürünün garantisi ne kadardır?B080UAN02.0?
C: 90 gün.
B080UAN02.0 SSevkiyat ve Paketleme
B080UAN02.0 1200*1920 AUO LCD EKRAN için 45 pin 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%