| Model Numarası: | HSD090IHW1-A10 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
Hannstar HSD090IHW1-A10 1280*720 9.0 inç IPS TFT LCD modül ekranı
HSD090IHW1-A10 Ürün detayları :
| HannStarLCDEkran HSD090IHW1-A10 | |
|---|---|
| Pano Markası | HannStar |
| Model P/N | HSD090IHW1-A10 |
| Çapraz Boyut | 9.0" |
| Pano Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1280(RGB)×720, WXGA 163PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 198,912(G)×111,888(Y) mm |
| Çerçeve Açılışı | 200,9(G)×113,8(Y) mm |
| Anahat Dim. | 210,7(G)×124,1(Y)×8,35(D) mm |
| Tedavi | Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H) |
| parlaklık | 600 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 900:1 (Tip.) (TM) |
| Yönü Görüntüle | Simetri |
| Tepki Süresi | 30 (Tip.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10) |
| Çalışma modu | IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı |
| Destek Rengi | 16,7 Milyon %70 NTSC |
| Işık kaynağı | WLED [9S3P] , 30K saat , Sürücüsüz |
| Ağırlık | 225/235g (Tip./Maks.) |
| İçin tasarlandı | Otomotiv Ekranı |
| Kare hızı | 60Hz |
| Dokunmatik panel | Olmadan |
| arayüz türü | LVDS (1 kanal, 8 bit) 60 pimli FPC |
| Güç kaynağı | 3,3/12,4/20/-10V (Tipik)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |