HSD104JXN1-B10 10.4 inç 1024(RGB)×768 otomotiv Ekranı için lcd Ekran paneli
Marka Adı: NEC
Model Numarası: HSD104JXN1-B10
Çin
Model P/N:
HSD104JXN1-B10
Çapraz Boyut:
10.4"
Çözünürlük:
1024(RGB)×768, XGA 123PPI
Aktif Alan:
211,2(G)×158,48(Y) mm
Çerçeve Açılışı:
213(G)×160,28(Y) mm
Anahat Boyutu:
226(Y)×174,5(D) mm
Parlaklık:
600 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
900:1 (Tip.) (TM)
Ağırlık:
386g (Tip.)
İçin tasarlandı:
Otomotiv Ekranı
Ürün Açıklaması
HSD104JXN1-B10 Ürün detayları :
HannStarLCDEkran HSD104JXN1-B10
Pano Markası HannStar
Model P/N HSD104JXN1-B10
Çapraz Boyut 10.4"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1024(RGB)×768, XGA 123PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Anahat Dim. 226(Y)×174,5(D) mm
Tedavi Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H)
parlaklık 600 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 900:1 (Tip.) (TM)
Yönü Görüntüle Simetri
Tepki Süresi 30 (Tip.)(Tr+Td)
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
Çalışma modu IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı
Destek Rengi 262K/16,2M %72 NTSC
Işık kaynağı WLED [8S4P] , 30K saat , Sürücüsüz
Ağırlık 386g (Tip.)
İçin tasarlandı Otomotiv Ekranı
Kare hızı 60Hz
Dokunmatik panel Olmadan
arayüz türü LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 60 pimli FPC
Güç kaynağı 3,3/12,1/25/-10V (Tipik)(DVDD/AVDD/VGH/VGL)
Çevre Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C ;Saklama Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C
HSD104JXN1-B10Not:
Merhaba, Değerli müşterilerimiz,
HSD104JXN1-B10 SSevkiyat ve Paketleme
HSD104JXN1-B10 10.4 inç 1024(RGB)×768 otomotiv Ekranı için lcd Ekran paneli 0
HSD104JXN1-B10Paketleme :
HSD104JXN1-B10Nakliye hakkında:
- Lütfen alıcının tam adını ve nakliye için ayrıntılı adresi belirtin.
HSD104JXN1-B10Garanti :
1, hangi kalite sorunu olursa olsun, nakliye tarihinden itibaren 12 ay garanti alıyoruz.
HSD104JXN1-B10 SSS:
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?HSD104JXN1-B10?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
Q: Web sitesinde aradığım LCD'yi bulamıyorum, ne yapmalıyım?
C: Bize bazı resimler verebilirsiniz, raflarda çok fazla LCD var.
Q: Lcd panel siparişimi bildirebilir misiniz?HSD104JXN1-B10çok düşük bir değerde mi?
C: Evet, yapabiliriz.lütfen göndermeden önce bizi bilgilendirin.
Q: siparişimi nasıl takip edebilirimHSD104JXN1-B10?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından sipariş formu web sitenizi takip edebilirsiniz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%