8,9 inç 1024*600 133 PPI B089AW01 V2 LCD ekran TFT Modülü
Marka Adı: AUO
Model Numarası: B089AW01 V2
Model P/N:
B089AW01 V2
Çapraz Boyut:
8.9"
Çözünürlük:
1024(RGB)×600 [WSVGA] 133PPI
Aktif Alan:
195,072(Y)×113,4(D) mm
Anahat Boyutu:
213,4(Y)×129,6(D) ×5,45(T) mm
Görüş açısı:
45/45/15/35 (Tipik)(CR≥10)
Parlaklık:
200 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
300:1 (Tip.) (TM)
ekran ağırlığı:
262K, %51 NTSC
İçin tasarlandı:
dizüstü bilgisayar
Ürün Açıklaması
B089AW01 V2Ürün Detayları :
Marka AUO
Model adı B089AW01 V2
Ekran boyutu 8,9 inç
ekran tipi a-Si TFT-LCD, LCD modül
Çözünürlük 1024(RGB)×600 [WSVGA] 133PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 195,072(Y)×113,4(D) mm
Anahat Boyutu 213,4(Y)×129,6(D) ×5,45(T) mm
Çerçeve Açılışı 198,27(Y)×116,6(D) mm
Yüzey Parlama önleyici
Parlaklık 200 cd/m² (Tip.)
Zıtlık 300:1 (Tip.) (TM)
En iyi açı saat 6
Ekran modu TN, normalde beyaz ekran, aktarıcı
Görüş açısı 45/45/15/35 (Tipik)(CR≥10)
tepki vermek 8 (Tip.)(Tr+Td) ms
Sayısı 262K, %51 NTSC
Lamba Tipi 3S8P WLED, 10K saat, LED sürücülü
ekran ağırlığı 262K, %51 NTSC
Başvurmak dizüstü bilgisayar
Yenileme hızı 60Hz
Dokunma işlevi Dokunmak yok
Sinyal sistemi LVDS (1 kanal, 6 bit), konektör, 40 pin
Besleme gerilimi 3,3V (Tip.)
Maksimum Çalışma: 0 ~ 50 °C;Depolama: -20 ~ 60 °C
B089AW01 V2Müşteri Hizmetleri Politikası:
Sahip olduğunuz herhangi bir soruyu yanıtlamaktan mutluluk duyarız, lütfen bizimle iletişime geçin.
1: Ödeme doğrulamasından sonra zamanında işlenen siparişler.
B089AW01 V2Gönderi:
B089AW01 V2Nakliye hakkında:
- Lütfen alıcının tam adını ve nakliye için ayrıntılı adresi belirtin.
B089AW01 V2Garanti :
1, hangi kalite sorunu olursa olsun, nakliye tarihinden itibaren 12 ay garanti alıyoruz.
B089AW01 V2SSS:
Q: test edebilir misinB089AW01 V2nakliyeden önce?
A: Tabii ki, lcd panelimiz B089AW01 V2, göndermeden önce kesinlikle test edildi.
Q: nasıl sipariş verilirB089AW01 V2?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
Q: ne olur LCD panelB089AW01 V2alınan çalışamaz mı?
S: Fabrikada mısınız yoksa ticaret şirketi misiniz?
B089AW01 V2SSevkiyat ve Paketleme
8,9 inç 1024*600 133 PPI B089AW01 V2 LCD ekran TFT Modülü 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%