Çözünürlük 1024*576 Lcd ekran ile B101AW01 V1 AUO 10.1 inç
Marka Adı: AUO
Model Numarası: B101AW01 V1
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model P/N:
B101AW01 V1
Çapraz Boyut:
10.1"
Çözünürlük:
1024(RGB)×600 [WSVGA] 133PPI
Aktif Alan:
222,72(Y)×125,28(D) mm
Anahat Boyutu:
235(Y)×143(D)×5,2(D) mm
Görüş açısı:
45/45/15/35 (Tipik) (CR≥10)
Parlaklık:
200 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
500:1 (Tip.) (TM)
ekran ağırlığı:
262K, %51 NTSC
İçin tasarlandı:
dizüstü bilgisayar
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
B101AW01 V1 Ürün detayları :
Marka AUO
Model adı B101AW01 V1
Çapraz Boyut 8,9 inç
ekran tipi a-Si TFT-LCD, LCD modül
Çözünürlük 1024(RGB)×600 [WSVGA] 133PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 222,72 × 125,28 mm (Y×D)
Anahat (mm) 235 × 143 × 5,2 mm (Y×D×D)
Çerçeve Açılışı 224,72 × 127,28 mm (Y×D)
Yüzey Parlama (%0 Pus), Sert kaplama (3H)
Parlaklık 200 cd/m² (Tip.)
Zıtlık 500: 1 (Tip.) [İletim]
iyi görünüm saat 6
Çalışma modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Görüş açısı 45/45/15/35 (Tipik)(CR≥10)
Cevap 8 (Tip.)(Tr+Td) ms
Sayısı 262K, %45 NTSC
arka ışık tipi WLED, 10K saat, LED sürücülü
ekran ağırlığı 262K, %51 NTSC
Başvurmak dizüstü bilgisayar
Yenileme hızı 60Hz
Dokunma işlevi Dokunmak yok
Sinyal Tipi LVDS (1 kanal, 6 bit), konektör, 40 pin
Besleme gerilimi 3,3V (Tip.)
Maks.Derecelendirmeler Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
B101AW01 V1Müşteri Hizmetleri Politikası:
Sahip olduğunuz herhangi bir soruyu yanıtlamaktan mutluluk duyarız, lütfen bizimle iletişime geçin.
1: Ödeme doğrulamasından sonra zamanında işlenen siparişler.
B101AW01 V1Gönderi:
B101AW01 V1İadeler:
B101AW01 V1Garanti ve Bakım:
B101AW01 V1 SSS:
Q: Web sitesinde aradığım LCD'yi bulamıyorum, ne yapmalıyım?
C: Bize bazı resimler verebilirsiniz, raflarda çok fazla LCD var.
S: Mallarımı ne kadar süre alacağımB101AW01 V1 ?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT tarafından elinize 3-8 gün sürer.
S: Garanti süresi ne kadardır?B101AW01 V1?
C: 90 gün garanti.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?B101AW01 V1?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
B101AW01 V1 SSevkiyat ve Paketleme
Çözünürlük 1024*576 Lcd ekran ile B101AW01 V1 AUO 10.1 inç 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%