B101AW01 V2 HW0A AUO 10.1 inç Netbook PC için LCD EKRAN
Marka Adı: AUO
Model Numarası: B101AW01 V2 HW0A
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model P/N:
B101AW01 V2 HW0A
Çapraz Boyut:
10.1"
Çözünürlük:
1024(RGB)×576 WSVGA 116PPI
Aktif Alan:
222,72(Y)×125,28(D) mm
Anahat Boyutu:
235(Y)×143(D)×5,2(D) mm
Görüş açısı:
45/45/15/35 (Tipik) (CR≥10)
Parlaklık:
200 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
500:1 (Tip.) (TM)
ekran ağırlığı:
262K , %45 NTSC
İçin tasarlandı:
dizüstü bilgisayar
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
B101AW01 V2 HW0AÜrün Detayları :
AUO LCD EKRAN B101AW01 V2 HW0A
Pano Markası AUO
Panel Modeli B101AW01 V2 HW0A
Panel Boyutu 10.1"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD , LCM
Çözünürlük 1024(RGB)×576 WSVGA 116PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Ekran Alanı 222,72(Y)×125,28(D) mm
Çerçeve Açılışı 224,72(Y)×127,28(D) mm
Anahat Boyutu 235(Y)×143(D)×5,2(D) mm
Yüzey Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H)
Parlaklık 200 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 500:1 (Tip.) (İletim)
Görüş açısı 45/45/15/35 (Tipik) (CR≥10)
Ekran modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
iyi görünüm saat 6
Tepki Süresi 8 (Tip.)(Tr+Td) ms
Ekran Renkleri 262K , %45 NTSC
Lamba Tipi WLED , 10K saat, LED sürücülü
Sıklık 60Hz
İçin kullanılır dizüstü bilgisayar
Dokunmatik ekran Olmadan
Anahat Şekli Kama (PCBA Bükülmüş, T≥5,2 mm)
Sinyal Arayüzü LVDS (1 kanal, 6 bit), Konektör 40 pin
Giriş gerilimi 3,3V (Tip.)
Çevre Saklama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
B101AW01 V2 HW0A Müşteri Hizmetleri Politikası:
Sahip olduğunuz herhangi bir soruyu yanıtlamaktan mutluluk duyarız, lütfen bizimle iletişime geçin.
1: Ödeme doğrulamasından sonra zamanında işlenen siparişler.
B101AW01 V2 HW0A Gönderi:
B101AW01 V2 HW0A İadeler:
B101AW01 V2 HW0A Garanti ve Bakım:
B101AW01 V2 HW0A Önemli ipuçları:
1. Tüm cihazlar nakliyeden önce test edilmelidir ve %100 iyi çalışır.
B101AW01 V2 HW0ASSS:
Q: mallarımı ödeyebilir miyimB101AW01 V2 HW0Akredi kartı ile ?
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
S: Mallarımı nasıl gönderiyorsunuz?B101AW01 V2 HW0A ?
C: Dünyanın her yerine DHL, UPS, Fedex ve EMS ile nakliye yapabiliriz.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?B101AW01 V2 HW0A?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: Web sitesinde aradığım LCD'yi bulamıyorum, ne yapmalıyım?
C: Bize bazı resimler verebilirsiniz, raflarda çok fazla LCD var.
S: Mallarımı ne kadar süre alacağımB101AW01 V2 HW0A?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT tarafından elinize 3-8 gün sürer.
B101AW01 V2 HW0ASSevkiyat ve Paketleme
B101AW01 V2 HW0A AUO 10.1 inç Netbook PC için LCD EKRAN 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%