B101AW01 V2 HW5A 1024*576 40 pinli LCD ekran TFT Modülü
Marka Adı: AUO
Model Numarası: B101AW01 V2 HW5A
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model P/N:
B101AW01 V2 HW5A
Çapraz Boyut:
10.1"
Çözünürlük:
1024(RGB)×576 WSVGA 116PPI
Aktif Alan:
222,72(Y)×125,28(D) mm
Anahat Boyutu:
235(Y)×143(D)×5,2(D) mm
Görüş açısı:
45/45/15/35 (Tipik) (CR≥10)
Parlaklık:
200 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
500:1 (Tip.) (TM)
ekran ağırlığı:
262K , %45 NTSC
İçin tasarlandı:
dizüstü bilgisayar
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
B101AW01 V2 HW5A Ürün detayları :
AUO LCD EKRAN B101AW01 V2 HW5A
Pano Markası AUO
Panel Modeli B101AW01 V2 HW5A
Panel Boyutu 10.1"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD , LCM
Çözünürlük 1024(RGB)×576 WSVGA 116PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Ekran Alanı 222,72(Y)×125,28(D) mm
Çerçeve Açılışı 224,72(Y)×127,28(D) mm
Anahat Boyutu 235(Y)×143(D)×5,2(D) mm
Tedavi Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H)
Parlaklık 200 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 500:1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 45/45/15/35 (Tipik) (CR≥10)
Ekran modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Yönü Görüntüle saat 6
Tepki Süresi 8 (Tip.)(Tr+Td) ms
Ekran Renkleri 262K , %45 NTSC
Lamba Tipi WLED , 10K saat , LED Sürücülü
Sıklık 60Hz
İçin tasarlandı dizüstü bilgisayar
Dokunmatik ekran Olmadan
Form Stili Kama (PCBA Bükülmüş, T≥5,2 mm)
Sinyal Arayüzü LVDS (1 kanal, 6 bit), 40 pim, terminal
Giriş gerilimi 3,3V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C;Saklama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
B101AW01 V2 HW5ALütfen aklınızda bulundurun:
B101AW01 V2 HW5ANakliye:
1. Sevkıyattan önce kesinlikle test edeceğiz.
3. Siparişi aldıktan sonra 3 iş günü içinde göndereceğiz.
B101AW01 V2 HW5AGönderi:
B101AW01 V2 HW5Aİadeler:
B101AW01 V2 HW5AGaranti ve Bakım:
B101AW01 V2 HW5AÖnemli ipuçları:
1. Tüm cihazlar nakliyeden önce test edilmelidir ve %100 iyi çalışır.
B101AW01 V2 HW5A SSS:
S: Mallarımı nasıl gönderiyorsunuz?B101AW01 V2 HW5A?
S: Garanti süresi ne kadardır?AUOB101AW01 V2 HW5A?
C: 90 gün garanti.
S: Fabrikada mısınız yoksa ticaret şirketi misiniz?
Q: LCD panel cam siparişimi bildirebilir misiniz?AUOB101AW01 V2 HW5A çok düşük bir değerde mi?
C: Evet, yapabiliriz.lütfen göndermeden önce bizi bilgilendirin.
B101AW01 V2 HW5A SSevkiyat ve Paketleme
B101AW01 V2 HW5A 1024*576 40 pinli LCD ekran TFT Modülü 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%