AUO 10.1 inç çözünürlüklü 1024x576 B101AW01 V3 lcd panel
Marka Adı: AUO
Model Numarası: B101AW01 V3
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model P/N:
B101AW01 V3
Çapraz Boyut:
10.1"
Çözünürlük:
1024(RGB)×576 WSVGA 116PPI
Aktif Alan:
222,72(Y)×125,28(D) mm
Çerçeve Açılışı:
224,72(Y)×127,28(D) mm
Anahat Dim.:
235(Y)×143(D)×5,2(D) mm
parlaklık:
200 cd/m² (Tip.)
Renk derinliği:
262K , %45 NTSC
Görüş açısı:
45/45/15/35 (Tipik) (CR≥10)
İçin kullanılır:
dizüstü bilgisayar
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
B101AW01 V3 Ürün detayları :
AUO LCD EKRAN B101AW01 V3
Pano Markası AUO
Panel Modeli B101AW01 V3
Panel Boyutu 10.1"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD , LCM
Çözünürlük 1024(RGB)×576 WSVGA 116PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Ekran Alanı 222,72(Y)×125,28(D) mm
Çerçeve Açılışı 224,72(Y)×127,28(D) mm
Anahat Boyutu 235(Y)×143(D)×5,2(D) mm
Yüzey Mat, Sert kaplama (3H)
Parlaklık 200 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 400 : 1 (Tip.) [İletim]
Görüş açısı 45/45/15/35 (Tipik) (CR≥10)
Ekran modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Yönü Görüntüle saat 6
Tepki Süresi 8 (Tip.)(Tr+Td) ms
Ekran Renkleri 262K , %45 NTSC
Lamba Tipi WLED , 10K saat, LED sürücülü
Sıklık 60Hz
Dokunmatik ekran Dokunmatik panel
İçin tasarlandı dizüstü bilgisayar
Sinyal Arayüzü LVDS (1 kanal, 6 bit), 40 pim, terminal
Giriş gerilimi 3,3V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C;Saklama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
B101AW01 V3Ödeme :
1: ALI ödemelerini ve papalık ödemelerini alıyoruz.lütfen adresinizin tamam olduğundan emin olun.
2: Ödeme, müzayede bitiş saatinden itibaren 48 saat içinde yapılmalıdır.
3: Ödeme Yapmayan istekliler rapor edilecektir.
B101AW01 V3Nakliye Detayı:
4.Güney Afrika dışındaki Afrika ülkelerine havayolu ile gönderi yapamadık.
B101AW01 V3Teslim süresi yaklaşık olarak:
ABD/İngiltere/Avustralya 7-14 iş günü.
Kanada 7-25 iş günü.
Fransa/İspanya/Almanya için 7-20 iş günü sürebilir.
Doğu Avrupa'da 16-30 iş günü sürebilir.
İtalya/Brezilya/Güney Amerika için 30-50 iş günü sürebilir.
DHL Express ile gönderilir (gelmesi 3-6 iş günü sürer)
B101AW01 V3 SSS:
Q: Siparişimi beyan edebilir misin?B101AW01 V3 gümrük için ticari faturada daha düşük bir fiyata mı?
C: Evet, yapabiliriz.lütfen göndermeden önce bizi bilgilendirin.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?B101AW01 V3 ?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?B101AW01 V3?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
Q: siparişimi ödeyebilir miyimB101AW01 V3kredi kartı ile mi
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
B101AW01 V3 SSevkiyat ve Paketleme
AUO 10.1 inç çözünürlüklü 1024x576 B101AW01 V3 lcd panel 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%