10.1 inç B101AW02 V3 1024*600 Netbook PC için LCD EKRAN
Marka Adı: AUO
Model Numarası: B101AW02 V3
Model P/N:
B101AW02 V3
Çapraz Boyut:
10.1"
222,72(Y)×125,28(D) mm
Anahat Dim.:
243(Y)×146,5(D)×3,6(D) mm
parlaklık:
200 cd/m² (Tip.)
Renk derinliği:
45/45/15/35 (Tipik) (CR≥10)
İçin kullanılır:
dizüstü bilgisayar
Form Stili:
Düz (PCBA Düz, T3.4~4.0mm)
Ürün Açıklaması
B101AW02 V3 Ürün detayları :
AUO LCD Ekran B101AW02 V3
Pano Markası AUO
Panel Modeli B101AW02 V3
Ekran boyutu 10.1 inç
Pano Tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 1024(RGB)×600 WSVGA 117PPI
Piksel Formatı RGB dikey çubuklar
Ekran boyutu 222,72(Y)×125,28(D) mm
Anahat Dim. 243(Y)×146,5(D)×3,6(D) mm
Tedavi Parlama (Bulanıklık %0)
parlaklık 200 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 400:1 (Tip.) (İletim)
Görüş açısı TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Yönü Görüntüle Yönü Görüntüle
Tepki Süresi 5/11 (Tip.)(Tr/Td) ms
Görüş açısı 45/45/15/35 (Tipik) (CR≥10)
renk sayısı 262K , %45 NTSC
arka ışık tipi WLED , 10K saat, LED sürücülü
Kare hızı 60Hz
İçin tasarlandı dizüstü bilgisayar
Dokunmatik panel Olmadan
Form Stili Düz (PCBA Düz, T3.4~4.0mm)
arayüz türü LVDS (1 kanal, 6 bit) 40 pimli Konnektör
Besleme gerilimi 3,3V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C;Saklama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
B101AW02 V3Ödeme :
1: ALI ödemelerini ve papalık ödemelerini alıyoruz.lütfen adresinizin tamam olduğundan emin olun.
2: Ödeme, müzayede bitiş saatinden itibaren 48 saat içinde yapılmalıdır.
3: Ödeme Yapmayan istekliler rapor edilecektir.
B101AW02 V3Nakliye Detayı:
4.Güney Afrika dışındaki Afrika ülkelerine havayolu ile gönderi yapamadık.
B101AW02 V3Teslim süresi yaklaşık olarak:
ABD/İngiltere/Avustralya 7-14 iş günü.
Kanada 7-25 iş günü.
Fransa/İspanya/Almanya için 7-20 iş günü sürebilir.
Doğu Avrupa'da 16-30 iş günü sürebilir.
İtalya/Brezilya/Güney Amerika için 30-50 iş günü sürebilir.
DHL Express ile gönderilir (gelmesi 3-6 iş günü sürer)
B101AW02 V3Geri dönmek:
Öğeyi aldıktan sonra 30 gün içinde iade kabul edilir.
B101AW02 V3 SSS:
Q:Sipariş verirsem ne zaman gönderirsinizB101AW02 V3?
C: Sipariş, ödeme alındıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
Q: nasıl sipariş verilirAUO B101AW02 V3 ?
A: T/T, PAYPAL, WESTERN UNION kabul ediyoruz.
S: Test edebilir misin?10.1inç lcd paneliB101AW02 V3nakliyeden önce?
C: Endişelenmeyin, B101AW02 V3 gönderilmeden önce test edilecek
S: Olursa ne olur?AUO B101AW02 V3alınan çalışamaz mı?
B101AW02 V3 SSevkiyat ve Paketleme
10.1 inç B101AW02 V3 1024*600 Netbook PC için LCD EKRAN 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%