10.1 inç 1024*600 B101AW03 V0 LCD Ekran
Marka Adı: AUO
Model Numarası: B101AW03 V0
Model P/N:
B101AW03 V0
Çapraz Boyut:
10.1"
222,72(Y)×125,28(D) mm
Çerçeve Açılışı:
224,72(Y)×127,28(D) mm
Anahat Dim.:
235(Y)×143(D)×5,2(D) mm
parlaklık:
200 cd/m² (Tip.)
Renk derinliği:
45/45/15/35 (Tipik) (CR≥10)
İçin kullanılır:
Ürün Açıklaması
B101AW03 V0 Ürün detayları :
Marka AUO
Model adı B101AW03 V0
Boyut 10.1"
ekran tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 1024(RGB)×600 [WSVGA]117PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 222,72(G)×125,28(Y) mm
Anahat (mm) 235,5(G)×143,5(Y) ×5,2(D) mm
Çerçeve Açılışı 224,72(G)×127,28(Y) mm
Yüzey Parlama (%0 Pus), Sert kaplama (3H)
Parlaklık 200 cd/m² (Tip.)
Zıtlık 400: 1 (Tip.) [İletim]
En iyi açı saat 6
Çalışma modu TN, normalde beyaz ekran, aktarıcı
Görüş açısı 45/45/15/35 (Tipik)(CR≥10)
Cevap 16 (Tip.)(Tr+Td) msn
Sayısı 262K, %45 NTSC
arka ışık tipi WLED, 12K saat, LED sürücülü
Anahat Şekli Kama (PCBA Bükülmüş, T≥5,2 mm)
Başvurmak dizüstü bilgisayar
Yenileme hızı 60Hz
Dokunma işlevi Olmadan
Sinyal Tipi LVDS (1 kanal, 6 bit), 40 pim, konektör
Besleme gerilimi 3,3V (Tip.)
Maksimum Çalışma: 0 ~ 50 °C;Depolama: -20 ~ 60 °C
B101AW03 V0Ödeme :
1: ALI ödemelerini ve papalık ödemelerini alıyoruz.lütfen adresinizin tamam olduğundan emin olun.
2: Ödeme, müzayede bitiş saatinden itibaren 48 saat içinde yapılmalıdır.
3: Ödeme Yapmayan istekliler rapor edilecektir.
B101AW03 V0Nakliye Detayı:
4.Güney Afrika dışındaki Afrika ülkelerine havayolu ile gönderi yapamadık.
B101AW03 V0Teslim süresi yaklaşık olarak:
ABD/İngiltere/Avustralya 7-14 iş günü.
Kanada 7-25 iş günü.
Fransa/İspanya/Almanya için 7-20 iş günü sürebilir.
Doğu Avrupa'da 16-30 iş günü sürebilir.
İtalya/Brezilya/Güney Amerika için 30-50 iş günü sürebilir.
DHL Express ile gönderilir (gelmesi 3-6 iş günü sürer)
B101AW03 V0 SSS:
Q: nasıl sipariş verilirAUO B101AW03 V0?
A: T/T, PAYPAL, WESTERN UNION kabul ediyoruz.
Q: ne olur lcd bölmesiB101AW03 V0Aldım çalışamaz mıyım?
S: siparişim ne zaman gelecek10.1inç lcd paneliB101AW03 V0gemi?
C: Sipariş, ödeme alındıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
Q: Yaklaşık siparişimin düşük değerini beyan edebilir misiniz?B101AW03 V0?
C: Evet, yapabiliriz.Ama göndermeden önce bize mesaj bırakmanız gerekiyor.
B101AW03 V0 SSevkiyat ve Paketleme
10.1 inç 1024*600 B101AW03 V0 LCD Ekran 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%