YENI 27.0 inç LCD Ekran LM270WF7-SSD1 1920*1080 LCD Monitör IÇIN Lenovo AIO 3-27IMB05
Marka Adı: LG Display
Model Numarası: LM270WF7-SSD1
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Çin
Model P/N:
LM270WF7-SSD1
Çapraz Boyut:
27.0"
Çözünürlük:
1920(RGB)×1080, FHD 81PPI
Aktif Alan:
597,888(G)×336,312(Y) mm
Anahat (mm):
607,1(G)×354,1(Y)×13,2(D) mm
parlaklık:
250 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
1000:1 (Tip.) (TM)
Tepki Süresi:
14 (Tip.)(G - G)
Ağırlık:
3,12/3,27 Kg (Tip./Maks.)
İçin tasarlandı:
Masaüstü Monitörü
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
LM270WF7-SSD1 Ürün detayları :
LG EkranLCDEkran LM270WF7-SSD1
Üretici firma LG Ekran
Model adı LM270WF7-SSD1
Ekran boyutu 27.0"
ekran tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 1920(RGB)×1080 [FHD] 81 ÜFE
Piksel yapılandırması RGB dikey çubuk
Ekran boyutu 597,888 × 336,312 mm (Y×D)
fiziksel boyut 607,1 × 354,1 × 13,2 mm (Y×D×D)
yüzey işleme Mat (%25 Pus), Sert kaplama (3H)
Parlaklık (cd/m²) 250 (Dk.)
Zıtlık 1000: 1 (Tip.) [İletim]
En iyi açı Tam görüntü
optik mod IPS, normalde siyah ekran, aktarıcı
Görüş açısı 89/89/89/89 (Tipik)(CR≥10)
yanıt verme hızı 14 (Tip.)(G - G) ms
renk sayısı 16,7 Milyon, %72 NTSC
arka ışık tipi 4 dizi WLED, 30K saat, sürücü yok
ekran ağırlığı 3,12/3,27 Kg (Tip./Maks.)
Yenileme hızı 60Hz
sinyal sistemi LVDS (2 kanal, 8 bit), konektör, 30 pin
Besleme gerilimi 5.0V (Tip.)
Maksimum puan Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
LM270WF7-SSD1Feragatname:
LM270WF7-SSD1Dikkat:
Satın alma siparişi vermeden önce, alıcının ekran modeli ihtiyaçlarını onaylaması gerekir.
Ekranın modelinden emin değilseniz, lütfen ilk kez bizimle iletişime geçin.
Fark edip yanlış ekran almanızı engelleyeceğiz.
Alıcının hatası ekranın kullanılmaz hale gelmesi durumunda oluşacak tüm navlun alıcıya aittir.
LM270WF7-SSD1 SSevkiyat ve Paketleme
YENI 27.0 inç LCD Ekran LM270WF7-SSD1 1920*1080 LCD Monitör IÇIN Lenovo AIO 3-27IMB05 0
LM270WF7-SSD1Teslimat:
Ödeme onayından sonra 7 iş günü içinde öğeleri gönderebiliriz.
LM270WF7-SSD1 SSS:
S: Mallarımı ne kadar süre alacağımLM270WF7-SSD1 ?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT tarafından elinize 3-8 gün sürer.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?LM270WF7-SSD1?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?LM270WF7-SSD1?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
Q: siparişimi nasıl takip edebilirimLM270WF7-SSD1 ?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%