BP101WX1-400 BOE 10.1 inç LCD panel ekran 40 pin MIPI lcd ekran ipad için
Marka Adı: BOE
Model Numarası: BP101WX1-400
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model P/N:
BP101WX1-400
Çapraz Boyut:
10.1"
Çözünürlük:
1280(RGB)×800, WXGA 149PPI
Aktif Alan:
216,96(G)×135,6(Y) mm
Anahat Dim.:
229,46(G)×149,15(Y)×4,5(D) mm
parlaklık:
350 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
800:1 (Tip.) (TM)
Tepki Süresi:
30 (Tip.)(Tr+Td)
Ağırlık:
164,5/167g (Tip./Maks.)
İçin tasarlandı:
Ped ve Tablet
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
BP101WX1-400 Ürün detayları :
BOELCD EKRAN BP101WX1-400
Pano Markası BOE
Panel Modeli BP101WX1-400
Panel Boyutu 10.1"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1280(RGB)×800, WXGA, 149PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Ekran Alanı 216,96(G)×135,6(Y) mm
Anahat Boyutu 229,46(G)×149,15(Y) ×4,5(D) mm
Yüzey Yansıma Önleyici, Yansıma Önleyici
Parlaklık 350 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 800:1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 80/80/80/80 (Tipik)(CR≥10)
Ekran modu ADS, Normalde Siyah, Aktarıcı
En İyi Görünüm Simetri
Tepki Süresi 30(Tip.)(Tr+Td)
Ekran Renkleri 16,7 Milyon %50 NTSC
Lamba Tipi WLED , 12K saat , LED Sürücülü
Sıklık 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Panel Ağırlığı 164,5/167g (Tip./Maks.)
Sinyal Arayüzü MIPI (4 veri hattı), 40 pimli Konnektör
Giriş gerilimi 3,3V (Tip.)
Çevre Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C ;Saklama Sıcaklığı: -30 ~ 70 °C
BP101WX1-400Ödeme ve Gönderim:
2. Ürünleri dünyanın her yerine gönderebiliriz.
ülkeler örneğin: Japonya, Tayland, Rusya, Ukrayna, Birleşik Krallık, Brezilya.
3. Navlun ücreti ucuzdur, size DHL, UPS, TNT, EMS, China Post Air Mail ile gönderebiliriz.
BP101WX1-400SSevkiyat ve Paketleme
BP101WX1-400 BOE 10.1 inç LCD panel ekran 40 pin MIPI lcd ekran ipad için 0
BP101WX1-400Teslimat süresi:
BP101WX1-400Garanti ve Bakım:
BP101WX1-400 SSS:
Q: ödeme nasıl yapılırBP101WX1-400?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?BP101WX1-400 ?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?BP101WX1-400?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
S: Mallarımı ne kadar süre alacağımBP101WX1-400?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT tarafından elinize 3-8 gün sürer.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%