BOE 23.8 İnç TTF LCD Modül Ekranı MV238QUM-N20 30 Pin Lvds LCD Ekran Görüntüsü
Marka Adı: BOE
Model Numarası: MV238QUM-N20
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model P/N:
MV238QUM-N20
Çapraz Boyut:
23,8"
Çözünürlük:
3840(RGB)×2160, UHD 185PPI
Aktif Alan:
527,04(G)×296,46(Y) mm
Çerçeve Açılışı:
530,2(G)×299,6(Y) mm
Anahat Boyutu:
545(G)×323,4(Y) ×13(D) mm
Parlaklık:
300 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
1000:1 (Tip.) (TM)
Ağırlık:
2,30 Kg (Tip.)
Başvuru:
Masaüstü Monitör / Tıbbi Görüntüleme
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
MV238QUM-N20 Ürün detayları :
BOELCD EKRAN MV238QUM-N20
Üretici firma BOE
Model adı MV238QUM-N20
Ekran boyutu 23,8 inç
Ekran Tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Piksel Sayısı 3840(RGB)×2160 (UHD) 185PPI
Ayarlama RGB Dikey Şerit
Aktif Alan(mm) 527,04 × 296,46 (Y×D)
Anahat (mm) 545 × 323,4 × 13 (Y×D×D)
Çerçeve Alanı(mm) 530,2 × 299,6 (Y×D)
Tedavi Yansıma önleyici (%25 Puslu), Sert kaplama (3H)
parlaklık 300 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 1000 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 89/89/89/89 (Tipik)(CR≥10)
Cevap 14 (Tip.)(G - G) ms
iyi görünüm Simetri
Çalışma modu ADS, Normalde Siyah, Aktarıcı
Renk derinliği 1,07 milyar %99 sRGB
arka ışık 14S4P WLED , 30K saat , Sürücüsüz
Yığın 2,30 Kg (Tip.)
İçin kullanılır Masaüstü Monitör / Tıbbi Görüntüleme
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi eDP (4 Şeritli), HBR2 (5.4G/şeritli), 30 pimli Konnektör
Gerilim Beslemesi 10.0V (Tip.)
Maks.Derecelendirmeler Saklama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
MV238QUM-N20Hakkımızda:
İyi ürünü en iyi fiyatla sağlıyoruz, toptan satış / Drop Shipping Siparişini destekliyoruz
1. Damla Nakliye siparişi için lütfen "damla nakliye siparişi" ni belirtin, buna öncelik vereceğiz.
MV238QUM-N20SSevkiyat ve Paketleme
BOE 23.8 İnç TTF LCD Modül Ekranı MV238QUM-N20 30 Pin Lvds LCD Ekran Görüntüsü 0
MV238QUM-N20Nakliye ve Teslimat Süresi:
2. Ödeme onayından sonra 2 iş günü içinde kargoya vermeyi garanti ediyoruz (Tatil hariç).
4. Gönderinizi ödeme yapıldıktan sonra 30 gün içinde almadıysanız, lütfen bizimle iletişime geçin.
Gönderiyi takip edeceğiz ve mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz.
MV238QUM-N20Teslimat süresi:
-- DHL, Fedex, UPS ile: 3-7 iş günü
--EMS ile: 7-15 iş günü
--via Air Mail veya Parsel: 10-30 iş günü (bazen daha uzun)
DİKKAT: teslim süresi, geri bildiriminizin bir yönü olarak değerlendirilmemelidir.
MV238QUM-N20 SSS:
Q: Şimdi sipariş verirsem, malları ne zaman göndereceksin?MV238QUM-N20 ?
A: sipariş, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde sevk edilecektir.
Q: siparişimi ödeyebilir miyimMV238QUM-N20kredi kartı ile mi
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
Q: siparişimi nasıl takip edebilirimMV238QUM-N20?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?MV238QUM-N20 ?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%