Hannstar HSD101PFW5-C00 LVDS 1024*600 10.1 inç IPS TFT LCD modül ekranı
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD101PFW5-C00
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Çin
Model P/N:
HSD101PFW5-C00
Çapraz Boyut:
10.1"
Çerçeve Açılışı:
226,0(G)×128,5(Y) mm
Anahat Dim.:
235(Y)×143(D) ×5,6(D) mm
parlaklık:
500 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
500:1 (Tip.) (TM)
Ağırlık:
285g (Tip.)
İçin tasarlandı:
Otomotiv Ekranı
Ürün Açıklaması
HSD101PFW5-C00 Ürün detayları :
HannStarLCDEkran HSD101PFW5-C00
Marka HannStar
Model P/N HSD101PFW5-C00
Çapraz Boyut 10.1"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1024(RGB)×600, WSVGA 117PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 222,72(G)×125,28(Y) mm
Çerçeve Açılışı 226,0(G)×128,5(Y) mm
Anahat Dim. 235(Y)×143(D) ×5,6(D) mm
Tedavi Parlama önleyici
parlaklık 500 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 500:1 (Tip.) (TM)
Yönü Görüntüle saat 6
Tepki Süresi 4/12 (Tip.)(Tr/Td)
Görüş açısı 80/80/70/80 (Tipik)(CR≥10)
Çalışma modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Destek Rengi 262K/16,7M %45 NTSC
Işık kaynağı WLED [6S7P] , 20K saat , Sürücüsüz
Ağırlık 285g (Tip.)
İçin tasarlandı Otomotiv Ekranı
Kare hızı 60Hz
Dokunmatik panel Olmadan
arayüz türü LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 60 pimli FPC
Güç kaynağı 3,3/8,9/15,0/-7,0V (Tipik)(VDD/AVDD/VGH/VHL)
Çevre Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C ;Saklama Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C
HSD101PFW5-C00Özellikler:
1. En kaliteli dokunmatik LCD ekran yedek parçaları
2. Makul ve rekabetçi fiyat.
HSD101PFW5-C00 SSevkiyat ve Paketleme
Hannstar HSD101PFW5-C00 LVDS 1024*600 10.1 inç IPS TFT LCD modül ekranı 0
HSD101PFW5-C00Nakliye hakkında:
Onları göndermeden önce kesinlikle test edeceğiz.
Bize Ulaşın:
2. Çalışma Saatleri: Pazartesiden Cumartesiye
4. Toplu sipariş kabul edilebilir, toplu sipariş için size daha düşük fiyatlar sunulacaktır.
HSD101PFW5-C00 SSS:
Q: Şimdi sipariş verirsem, malları ne zaman göndereceksin?HSD101PFW5-C00 ?
A: sipariş, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde sevk edilecektir.
Q: siparişimi ödeyebilir miyimHSD101PFW5-C00kredi kartı ile mi
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?HSD101PFW5-C00 ?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: garanti ne kadardır?
C: 90 gün garanti veriyoruz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%