Orijinal HannStar 7.0 inç HSD070PFW5-A00 IPS LCD Ekran Modülü
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD070PFW5-A00
Çin
Model P/N:
HSD070PFW5-A00
Çapraz Boyut:
7.0"
Çözünürlük:
1024(RGB)×600, WSVGA 169PPI
Aktif Alan:
153,6(G)×90(Y) mm
Anahat Boyutu:
161,16(G)×100,97(Y) ×5,04(D) mm
Parlaklık:
550 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
1000 : 1 (Tip.) (TM)
Ekran modu:
IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı
Panel Ağırlığı:
75,0/85,0g (Tip./Maks.)
Başvuru:
Ped ve Tablet
Ürün Açıklaması
HSD070PFW5-A00 Ürün detayları :
HannStarLCDEkran HSD070PFW5-A00
Marka HannStar
Model P/N HSD070PFW5-A00
Çapraz Boyut 7.0"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1024(RGB)×600, WSVGA 169PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 153,6(G)×90(Y) mm
Anahat Boyutu 161,16(G)×100,97(Y) ×5,04(D) mm
Yüzey Sert kaplama
Parlaklık 550 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 1000:1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
Ekran modu IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı
En İyi Görünüm Simetri
Tepki Süresi 13/15 (Tip.)(Tr/Td)
Ekran Renkleri 16,7 Milyon %50 NTSC
Lamba Tipi 3S7P WLED , 10K saat , LED Sürücülü
Sıklık 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Panel Ağırlığı 75,0/85,0g (Tip./Maks.)
Başvuru Ped ve Tablet
Sinyal Arayüzü MIPI (4 veri hattı), 40 pimli Konnektör
Giriş gerilimi 1,8/3,3/10,7/17/-10V (Tipik)(VDD1/VDD2/AVDD/VGH/VGL)
Çevre Çalışma Sıcaklığı: -10 ~ 60 °C ;Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 65 °C
HSD070PFW5-A00Ödeme:
Alipay'i burada kabul ediyoruz.
Tüm kredi kartları, güvenli ödeme işlemcisi ESCROW aracılığıyla kabul edilir.
Ayrıca T/T, Western Union, Moneygram'ı da kabul ediyoruz.
HSD070PFW5-A00 SSevkiyat ve Paketleme
Orijinal HannStar 7.0 inç HSD070PFW5-A00 IPS LCD Ekran Modülü 0
HSD070PFW5-A00Nakliye ve Teslimat Süresi:
2. Ödeme onayından sonra 2 iş günü içinde kargoya vermeyi garanti ediyoruz (Tatil hariç).
4. Gönderinizi ödeme yapıldıktan sonra 30 gün içinde almadıysanız, lütfen bizimle iletişime geçin.
Gönderiyi takip edeceğiz ve mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz.
HSD070PFW5-A00Hatırlatma:
Rus Arkadaş Dikkat Edin Lütfen!!!
Rus gümrüklerinin yeni politikası nedeniyle lütfen siparişte alıcının tam adını girin,
aksi takdirde muhtemelen sonunda paketi almayacaksınız.
Bu müşterinin sağlamamasından kaynaklanan teslimattan sorumlu değiliz
Sipariş verirken yeterli bilgi.
HSD070PFW5-A00 SSS:
Q: siparişimi ödeyebilir miyimHSD070PFW5-A00kredi kartı ile mi
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
Q: Şimdi sipariş verirsem, malları ne zaman göndereceksin?HSD070PFW5-A00 ?
A: sipariş, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde sevk edilecektir.
Q: siparişimi nasıl takip edebilirimHSD070PFW5-A00 ?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?HSD070PFW5-A00 ?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%