18,5 İnç 1366*768 TFT Otomotiv Ekran LCD Paneli HSD121KXN1-A10-0299 LCD IPS Ekranı
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD121KXN1-A10-0299
Çin
Model P/N:
HSD121KXN1-A10-0299
Çapraz Boyut:
12.1"
Çözünürlük:
1024(RGB)×768, XGA 105PPI
Aktif Alan:
245,76(G)×184,32(Y) mm
Anahat (mm):
256,18 × 196,9 × 1,27 (Y×D×D)
Tedavi:
Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H)
parlaklık:
0 cd/m²
cam kalınlığı:
0,50+0,50 mm
Yığın:
160/180g (Tip./Maks.)
İçin kullanılır:
Ürün Açıklaması
HSD121KXN1-A10-0299 Ürün detayları :
HannStarLCDEkran HSD121KXN1-A10-0299
Marka HannStar
Model P/N HSD121KXN1-A10-0299
Çapraz Boyut 12.1"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, HÜCRE, FOB
Çözünürlük 1024(RGB)×768, XGA 105PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 245,76(G)×184,32(Y) mm
Anahat (mm) 256,18 × 196,9 × 1,27 (Y×D×D)
Tedavi Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H)
parlaklık 0 cd/m²
Kontrast Oranı 900 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
Cevap 30 (Tip.)(Tr+Td) ms
iyi görünüm Simetri
Çalışma modu IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı
Cam Kalınlığı 0,50+0,50 mm
Renk derinliği 262K/16,7M %70 NTSC
arka ışık Konşimento Yok, Sürücü Yok
Yığın 160/180g (Tip./Maks.)
İçin kullanılır Otomotiv Ekranı
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 20 pimli Konnektör
Gerilim Beslemesi 3,3V (Tip.)
Maks.Derecelendirmeler Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C
HSD121KXN1-A10-0299Bizim avantajlarımız:
1. Satın aldığınız LCD ekranlar %100 orijinaldir.
2. Ürünlerimiz stokta mevcuttur ve 24 saat içinde sevk edilir.
3. Müşteri bağımsız olarak kurar ve kurulum öğretici yönergelerini sağlar.
HSD121KXN1-A10-0299 SSevkiyat ve Paketleme
18,5 İnç 1366*768 TFT Otomotiv Ekran LCD Paneli HSD121KXN1-A10-0299 LCD IPS Ekranı 0
HSD121KXN1-A10-0299Nakliye hakkında:
Onları göndermeden önce kesinlikle test edeceğiz.
Ödemenizden sonra 3 iş günü içinde kargoya verilir. Alıcı gümrük vergisi ücretinden sorumludur.
HSD121KXN1-A10-0299Garanti ve Garanti:
6 ay Garanti.Güvenle satın al!
Kalitesini garanti ettiğimiz orijinal yeni ürün ve makinede iyi çalışabilir.iade kabul etmiyoruz.
HSD121KXN1-A10-0299 SSS:
Q: siparişimi ödeyebilir miyimHSD121KXN1-A10-0299kredi kartı ile mi
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
C: Evet, yapabiliriz.lütfen göndermeden önce bizi bilgilendirin.
S: garanti ne kadardır?
C: 90 gün garanti veriyoruz.
Q: ödeme nasıl yapılırHSD121KXN1-A10-0299?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%