| Model Numarası: | M101GWT9 R3 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
Yeni IVO 10.1 inç 1024*600 TFT LCD Ekran Modülü M101GWT9 R3
M101GWT9 R3 Ürün detayları :
| IVO LCD EKRAN M101GWT9 R3 | |
|---|---|
| Üretici firma | IVO |
| Model adı | M101GWT9 R3 |
| Ekran boyutu | 10.1 inç |
| Ekran Tipi | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Piksel Sayısı | 1024(RGB)×600 (WSVGA) 117PPI |
| Ayarlama | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan(mm) | 222,72 × 125,28 (Y×D) |
| Anahat (mm) | 244 × 143 × 12,9 (Y×D×D) |
| Çerçeve Alanı(mm) | 225,72 × 128,28 (Y×D) |
| Tedavi | Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H) |
| parlaklık | 640 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 800 : 1 (Dak.) (TM) |
| Görüş açısı | 80/80/80/80 (Tipik)(CR≥10) |
| Cevap | 16 (Tip.)(Tr+Td) msn |
| iyi görünüm | saat 12 |
| Çalışma modu | TN, Normalde Beyaz, Geçirgen |
| Renk derinliği | 262K/16,7M %50 NTSC |
| arka ışık | 7S2P WLED , 50K saat , LED Sürücülü |
| Yığın | 400/440g (Tip./Maks.) |
| İçin kullanılır | Otomotiv Ekranı |
| Yenileme hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | Olmadan |
| Sinyal Tipi | LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 20 pimli Konnektör |
| Gerilim Beslemesi | 3,3V (Tip.) |