M195FGE-P02 Lcd Ekran Görüntüsü 19.5 İnç 1600*900 Masaüstü Monitör İçin
Marka Adı: Innolux
Model Numarası: M195FGE-P02
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model P/N:
M195FGE-P02
Çapraz Boyut:
19.5"
Çözünürlük:
1600(RGB)×900, HD+ 94PPI
Aktif Alan:
432(G)×239,76(Y) mm
Anahat Dim.:
437(Y)×246,67(D) ×1,43(D) mm
Tedavi:
Yansıma önleyici (%25 Puslu), Sert kaplama (3H)
Kontrast Oranı:
1000:1 (Tip.) (TM)
Tepki Süresi:
1,5/3,5 (Tip.)(Tr/Td)
Ağırlık:
345/365g (Tip./Maks.)
İçin tasarlandı:
Masaüstü Monitörü
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Vurgulamak:
M195FGE-P02 Lcd Ekran Görüntüsü
19.5 İnç Lcd Ekran Görüntüsü
Parlama Önleyici Lcd Ekran Panel Görüntüsü
Ürün Açıklaması
19.5 inç 1600*900 M195FGE-P02 masaüstü monitör için lcd Ekran
M195FGE-P02 Ürün detayları :
Innolux LCD EKRAN M195FGE-P02
Üretici firma Innolux
Model adı M195FGE-P02
Ekran boyutu 19,5 inç
Ekran Tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Piksel Sayısı 1600(RGB)×900 (HD+) 94PPI
Ayarlama RGB Dikey Şerit
Aktif Alan(mm) 432 × 239,76 (Y×D)
Anahat (mm) 437 × 246,67 × 1,43 (Y×D×D)
Tedavi Yansıma önleyici (%25 Puslu), Sert kaplama (3H)
parlaklık 0cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 1000 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 85/85/80/80 (Tipik)(CR≥10)
Cevap 1,5/3,5 (Tip.)(Tr/Td) ms
iyi görünüm saat 6
Çalışma modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Cam Kalınlığı 0,50+0,50 mm
geçirgenlik %5,9 (Tip.)(Polarizör ile)
Renk derinliği 16,7 Milyon %72 NTSC
arka ışık konşimento yok
Yığın 345/365g (Tip./Maks.)
İçin kullanılır Masaüstü Monitörü
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sürücü IC listesi Dahili COF 5 kaynak çipleri
Sinyal Tipi LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pimli Konnektör
Gerilim Beslemesi 5.0V (Tip.)
Maks.Derecelendirmeler Saklama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
M195FGE-P02Yardımcı bilgi:
M195FGE-P02 SHippment ve Ambalaj:
M195FGE-P02 Lcd Ekran Görüntüsü 19.5 İnç 1600*900 Masaüstü Monitör İçin 0
M195FGE-P02Nakliye hakkında:
Onları göndermeden önce kesinlikle test edeceğiz.
M195FGE-P02Teslim süresi yaklaşık olarak:
ABD/İngiltere/Avustralya 7-14 iş günü.
Kanada 7-25 iş günü.
Fransa/İspanya/Almanya için 7-20 iş günü sürebilir.
Doğu Avrupa'da 16-30 iş günü sürebilir.
İtalya/Brezilya/Güney Amerika için 30-50 iş günü sürebilir.
DHL Express ile gönderilir (gelmesi 3-6 iş günü sürer)
*Lojistik ayrıntılarını izlemeniz gerekiyorsa, lütfen aşağıdaki bağlantıyı kontrol edin:
DHL, UPS, FEDEX, EMS, vb.: www.17track.net
Yanwen Paketi: https://track.yw56.com.cn/en-US
M195FGE-P02 SSS:
Q: Şimdi sipariş verirsem, malları ne zaman göndereceksin?M195FGE-P02 ?
A: sipariş, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde sevk edilecektir.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?M195FGE-P02 ?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: Mallarımı ne kadar süre alacağımM195FGE-P02?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT tarafından elinize 3-8 gün sürer.
Q: ödeme nasıl yapılırM195FGE-P02?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%