10.1 İNÇ 1280*800 149PPI B101EAN01.7 34 iğneli LCD EKRAN
Marka Adı: AUO
Model Numarası: B101EAN01.7
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model P/N:
B101EAN01.7
Çapraz Boyut:
10.1"
Çözünürlük:
1280(RGB)×800 (WXGA) 149PPI
Aktif Alan:
216,96 × 135,6 (Y×D) mm
Anahat Dim.:
227,9(Y)×147,8(D)×4,6(D) mm
parlaklık:
400 (Tip.)
Kontrast Oranı:
800:1 (Tip.) (TM)
Tepki Süresi:
30 (Tip.)(Tr+Td) ms
Sayısı:
16,7 Milyon, %50 NTSC
İçin tasarlandı:
Ped ve Tablet
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Vurgulamak:
Tablet için LCD Ekran
lcd ekran paneli
tft ekran görüntüsü
Ürün Açıklaması
B101EAN01.7 Ürün detayları :
Marka AUO
Model adı B101EAN01.7
Ekran boyutu 10.1 inç
ekran tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 1280(RGB)×800 (WXGA) 149PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 216,96 × 135,6 (Y×D) mm
Anahat Dim. 227,9(Y)×147,8(D)×4,6(D) mm
Yüzey Ayna (Bulanıklık %0)
Parlaklık 400 cd/m² (Tip.)
Zıtlık 800: 1 (Tip.) (iletim)
En iyi açı saat 6
optik mod TN, normalde beyaz ekran, aktarıcı
Görüş açısı 89/89/89/89 (Tipik)(CR≥10)
tepki vermek 30 (Tip.)(Tr+Td) ms
Sayısı 16,7 Milyon, %50 NTSC
arka ışık tipi WLED [6S4P], 15K saat, LED sürücülü
ekran ağırlığı 140g (Maks.)
Yenileme hızı 60Hz
İçin tasarlandı Ped ve Tablet
Dokunma işlevi Dokunmak yok
Sinyal sistemi 34 pimli MIPI (4 veri hattı), konektör
Besleme gerilimi 3,3V (Tip.)(VDC/VCCI)
Maksimum Çalışma: 0 ~ 50 °C;Depolama: -20 ~ 60 °C
B101EAN01.7Müşteri Hizmetleri Politikası:
Sahip olduğunuz herhangi bir soruyu yanıtlamaktan mutluluk duyarız, lütfen bizimle iletişime geçin.
1: Ödeme doğrulamasından sonra zamanında işlenen siparişler.
B101EAN01.7Dikkat:
B101EAN01.7Şirket hakkında:
B101EAN01.7Nakliye:
ABD'ye 7-15 iş günü, parça numarası ile USPS tarafından gönderilir.
İngiltere Avustralya, Kanada'ya 14-22 iş günü.
Yunanistan, İspanya, Polonya, Norveç'e 18-25 iş günü.
Almanya, Filand. İsveç, Malta'ya 18-25 iş günü.
Fransa, Çek'e 20-25 iş günü.Avrupa'nın çoğu.
Diğer ülkelere (Brezilya ve Rusya) 30-40 iş günü.
Bu, normalde gemi süresi civarındadır. Ülkenizin katı gümrükleri varsa ve gecikmeye neden olur.
B101EAN01.7 SSS:
S: Mallarımı nasıl gönderiyorsunuz?B101EAN01.7 ?
S: Fabrikada mısınız yoksa ticaret şirketi misiniz?
Q: B101EAN01.7 lcd ekran siparişimi çok düşük bir değerde beyan edebilir misiniz?
C: Evet, yapabiliriz.lütfen göndermeden önce bizi bilgilendirin.
S: B101EAN01.7'nin garantisi ne kadardır?
C: 90 gün garanti.
B101EAN01.7SHippment ve Ambalaj:
10.1 İNÇ 1280*800 149PPI B101EAN01.7 34 iğneli LCD EKRAN 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%