B101EAN02.0 10.1 inç ekran 800*1280 MIPI lcd ekran paneli
Marka Adı: AUO
Model Numarası: B101EAN02.0
Model P/N:
B101EAN02.0
Çapraz Boyut:
10.1"
Çözünürlük:
800(RGB)*1280 (WXGA) 150PPI
Aktif Alan:
135,36 * 216,576 (Y*D) mm
Anahat (mm):
141,36 * 228,23 * 4,23 (Y*D*D) mm
parlaklık:
400 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
1000 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı:
85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
tepki vermek:
30 (Tip.)(Tr+Td) msGösterge
Başvuru:
Ürün Açıklaması
B101EAN02.0 Ürün detayları :
AUO LCD EKRAN B101EAN02.0
Pano Markası AUO
Model adı B101EAN02.0
Ekran boyutu 10.1 inç
ekran tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 800(RGB)×1280 (WXGA) 150PPI
piksel RGB üçgeni
Ekran boyutu 135,36 × 216,576 (Y×D) mm
Anahat Boyutu 141,36 × 228,23 × 4,23 (Y×D×D) mm
Yüzey Parlama (Bulanıklık %0)
Parlaklık 400 cd/m² (Tip.)
Zıtlık 1000: 1 (Tip.) (iletim)
optik mod AHVA, normalde siyah ekran, aktarıcı
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
tepki vermek 30 (Tip.)(Tr+Td) ms
Sayısı 16,7 Milyon, %50 NTSC
arka ışık tipi WLED, 15K saat, sürücüsüz
ekran ağırlığı 140g (Maks.)
Yenileme hızı 60Hz
Başvuru Ped ve Tablet
Dokunma işlevi Dokunmak yok
Sinyal sistemi MIPI (4 veri şeridi), konektör, 39 pin
Besleme gerilimi 1,8/3,3 V (Tip.)(VCC/VDDI)
Maksimum Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
B101EAN02.0Söz veriyoruz:
1:Yalnızca en iyi tüketim mallarını satın ve mümkün olan en yüksek kaliteyi sağlayın.
2: Ürünleri dünyanın her yerindeki müşterilerimize hız ve hassasiyetle teslim edin
B101EAN02.0NOT:
B101EAN02.0Nakliye yöntemi hakkında:
B101EAN02.0Hatırlatma :
B101EAN02.0 SSS:
Q: Lcd paneli test edebilir misiniz?B101EAN02.0nakliyeden önce?
A: evet, elbette, endişelenmeyin, ürünümüz göndermeden önce test edildi.
Q: Örnek siparişi kabul ediyor musunuz?B101EAN02.0?
A: evet, numune siparişi kabul edilir.
S: Siparişimin düşük değerini beyan edebilir misiniz?B101EAN02.0?
A: evet, yapabiliriz, göndermeden önce bize söyleyebilirsin.
S: lcd'nin garantisi ne kadardırB101EAN02.0?
C: 90 gün.
B101EAN02.0SSevkiyat ve Paketleme
B101EAN02.0 10.1 inç ekran 800*1280 MIPI lcd ekran paneli 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%