10.1 inç B101EAN02.2 TFT LCD ekran 800*1280
Marka Adı: AUO
Model Numarası: B101EAN02.2
Model P/N:
B101EAN02.2
Çapraz Boyut:
10.1"
Çözünürlük:
800(RGB)*1280 (WXGA) 150PPI
Aktif Alan:
135,36 * 216,576 (Y*D) mm
Anahat (mm):
141,36 * 142 × 228,5 mm (Y×D×D).23 * 4,23 (Y*D*D) mm
parlaklık:
350 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
1000 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı:
85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
tepki vermek:
30 (Tip.)(Tr+Td) msGösterge
Başvuru:
Ürün Açıklaması
B101EAN02.2 Ürün detayları :
Üretici firma AUO
Model adı B101EAN02.2
Ekran boyutu 10.1 inç
ekran tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 800(RGB)×1280 (WXGA) 150PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 135,36 × 216,576 (Y×D) mm
Anahat Dim. 142 × 228,5 mm (Y×D×D)
Yüzey Ayna (Bulanıklık %0)
Parlaklık 350 (Tip.)
Zıtlık 1000: 1 (Tip.) (iletim)
Çalışma modu AHVA, Normalde Siyah, Geçirgen
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
tepki vermek 30 (Tip.)(Tr+Td) ms
Sayısı 16,7M, %60 NTSC
arka ışık tipi WLED, 15K saat, sürücüsüz
ekran ağırlığı 152g (Maks.)
Yenileme hızı 60Hz
İçin tasarlandı Ped ve Tablet
Dokunma işlevi Dokunmak yok
Sinyal sistemi MIPI (4 veri şeridi), konektör, 39 pin
Besleme gerilimi 3,3V (Tip.)
Maksimum Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
B101EAN02.2Söz veriyoruz:
1:Yalnızca en iyi tüketim mallarını satın ve mümkün olan en yüksek kaliteyi sağlayın.
2: Ürünleri dünyanın her yerindeki müşterilerimize hız ve hassasiyetle teslim edin
B101EAN02.2NOT:
B101EAN02.2Nakliye hakkında:
Onları göndermeden önce kesinlikle test edeceğiz.
B101EAN02.2 SSS:
Q: siparişimi nasıl takip edebilirimB101EAN02.2 ?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?B101EAN02.2?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: siparişimi ödeyebilir miyimB101EAN02.2kredi kartı ile mi
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
S: Mallarımı ne kadar süre alacağımB101EAN02.2 ?
A: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT tarafından elinize 3-8 gün sürer
B101EAN02.2SSevkiyat ve Paketleme
10.1 inç B101EAN02.2 TFT LCD ekran 800*1280 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%