AUO 10.1 inç 800*1280 lcd ekran paneli için B101EVN02.4
Marka Adı: AUO
Model Numarası: B101EVN02.4
Model P/N:
B101EVN02.4
Çapraz Boyut:
10.1"
Çözünürlük:
800(RGB)*1280 (WXGA) 150PPI
Aktif Alan:
135,36 * 216,576 (Y*D) mm
parlaklık:
350 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
1000 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı:
85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
Başvuru:
Ürün Açıklaması
B101EAN02.4 Ürün detayları :
Üretici firma AUO
Model adı B101EVN02.4
Ekran boyutu 10.1 inç
ekran tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 800(RGB)×1280 (WXGA) 150PPI
piksel RGB üçgeni
Ekran boyutu 135,36(Yatay)×216,576(Dikey)
Parlaklık 350 cd/m² (Tip.
Zıtlık 1000:1 (Tip.) (iletim)
optik mod AHVA, normalde siyah ekran, aktarıcı
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
tepki vermek 15/10 (Tip.)(Tr/Td)
Sayısı 16,7M, %60 NTSC
arka ışık tipi WLED, 15K saat, LED sürücülü
Yenileme hızı 60Hz
İçin kullanılır Ped ve Tablet
Dokunma işlevi Dokunmak yok
Sinyal sistemi LVDS (1 kanal, 8 bit)
Besleme gerilimi 3,3V (Tip.)
Maksimum Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C;Saklama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C