B140XW01 V2 LCD Dizüstü Ekran Panelleri 262K %45 NTSC Ekran Renkleri
Marka Adı: AUO
Model Numarası: B140XW01 V2
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model P/N:
B140XW01 V2
Çapraz Boyut:
14.0"
Çözünürlük:
1366(RGB)×768 WXGA 112PPI
Aktif Alan:
309,399 × 173,952 mm (Y×D)
Anahat Boyutu:
323,5 × 192 × 5,2 mm (Y×D×D)
Parlaklık:
200 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
500:1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı:
45/45/15/35 (Tipik) (CR≥10)
Ekran Renkleri:
262K , %45 NTSC
Başvuru:
dizüstü bilgisayar
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Vurgulamak:
B140XW01 V2 LCD Laptop Ekranı
262K Renkli LCD Laptop Ekranı
Laptop LCD Ekran Panelleri
Ürün Açıklaması
14.0 inç 1366*768 B140XW01 V2 Dizüstü Bilgisayar LCD Ekranı LED paneller
B140XW01 V2 Ürün detayları :
AUOLCD EKRANB140XW01 V2
Pano Markası AUO
Panel Modeli B140XW01 V2
Panel Boyutu 14.0"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD , LCM
Çözünürlük 1366(RGB)×768 WXGA 112PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Ekran Alanı 309,399(G)×173,952(Y) mm
Çerçeve Açılışı 312,40(G)×176,95(Y) mm
Anahat Boyutu 323,5(G)×192(Y)×5,2(D) mm
Yüzey Ayna (%0 Pus), Sert kaplama (3H)
Parlaklık 200 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 500:1 (Tip.) (İletim)
Görüş açısı 45/45/15/35 (Tipik) (CR≥10)
Ekran modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Tepki Süresi 8 (Tip.)(Tr+Td) ms
Ekran Renkleri 262K , %45 NTSC
Lamba Tipi WLED , 10K saat, LED sürücülü
Sıklık 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Başvuru dizüstü bilgisayar
Sinyal Arayüzü LVDS (1 kanal, 6 bit), 40 pimli Konnektör
Giriş gerilimi 3,3V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C;Saklama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
B140XW01 V2 Bildirimi:
B140XW01 V2 Ödeme:
ESCROW, TT, Western Union veya Paypal sizin için kullanılabilir.
aliexpress daha fazla ödeme yöntemini güncellemeye devam edecek.
Siparişinizi verirken size uygun olan ödeme yöntemini seçebilirsiniz.
B140XW01 V2 Teslimatı:
Ödeme onayından sonra 7 iş günü içinde öğeleri gönderebiliriz.
B140XW01 V2 Diğer Politikalar:
1: Herhangi bir gümrük vergisi veya ithalat vergisinden sorumlu değiliz.
B140XW01 V2 SSS:
Q: siparişimi ödeyebilir miyimB140XW01 V2kredi kartı ile mi
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
Q: Siparişimi beyan edebilir misin?B140XW01 V2gümrük için ticari faturada daha düşük bir fiyata mı?
C: Evet, yapabiliriz.lütfen göndermeden önce bizi bilgilendirin.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?B140XW01 V2?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: garanti ne kadardır?
C: 90 gün garanti veriyoruz.
B140XW01 V2 Sevkiyat ve Paketleme
B140XW01 V2 LCD Dizüstü Ekran Panelleri 262K %45 NTSC Ekran Renkleri 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%